Şanlıurfa'da komşusunu bilezikleri için öldürdü

Güncelleme Tarihi:

Şanlıurfada komşusunu bilezikleri için öldürdü
Oluşturulma Tarihi: Haziran 09, 2024 16:57

Şanlıurfa'da dün öldürülen Nur El Süleyman'ın katilinin alt katta oturan komşusu Demmam Zerur olduğu belirlendi. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Demmam Zerur, pişman olduğunu söyledi.

Haberin Devamı

Bağlarbaşı Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda, 1 çocuk annesi Nur Elsüleyman, eve gelen eşi tarafından kanlar içerisinde bulundu. İhbarla gelen ekipler, boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış kadının yaşamını yitirdiğini belirledi. Evdeki çocuğunun gözü önünde öldürüldüğü belirlenen kadının cenazesi, otopsinin ardından toprağa verildi. Cinayete ilişkin çalışma başlatan polis, aynı binada oturan komşusu Suriye uyruklu Demmam Zurer'i gözaltına aldı. Zurer, cinayetle ilgisi olmadığını öne sürdü.

Şanlıurfada komşusunu bilezikleri için öldürdü

BALKONDAKİ KAN İZİ ELE VERDİ

Olayın meydana geldiği evin balkonunda bulunan kan izi ile Zurer'den alınan örnekler uyuşunca ikinci kez ifadesi alınan Zurer, cinayeti işlediğini itiraf etti. Zurer, emniyetteki ifadesinde, "Olay günü komşumuz olan Nur Elsüleyman'ın kapısını çalarak evine girdim. Bir süre konuştuktan sonra Nur Elsüleyman'ın kolunda bulunan altınları almak istediğim sırada boğuşma yaşandı ve bağırmaya başladı. Bu sırada ben de evin mutfağından aldığım bıçakla, çocuğunun yanında onu defalarca bıçakladım. Sonra arka balkondan kaçarak evden çıktım" dediği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Demmam Zurer, tutuklandı.

Haberin Devamı

Şanlıurfada komşusunu bilezikleri için öldürdü

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!