GeriGündem Sanatçılardan TL'ye itibar kampanyası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sanatçılardan TL'ye itibar kampanyası

Türk Lirası'na itibar kampanyası çerçevesinde ‘‘ticari ilişkilerde dolar kullanma yasağı’’na sanatçılardan da destek geldi.

İBRAHİM TATLISES

Doları aylar öncesinden kullanmayı bırakan ilk insan benim. Teknemi satmak için Hürriyet Gazetesi'ne verdiğim ilanda fiyat karşılığını dolar değil, TL olarak yazdırdım. Ben zaten çoktan bu kampanyayı başlattım.

TARKAN

Bu kampanyayı gönülden destekliyorum. Zaten şahsımı ilgilendiren konularda hep TL'yi kullanırım. TL'ye itibar kazanması için yapılacak her organizasyonun yanındayım.

HÜLYA AVŞAR

Bu topraklarda yaşıyorum ve milliyetime bağlı bir insanım. Bu kampanyayı destekliyorum. Zaten uzun zamandır Türk Lirası karşılığında sahneye çıkıyorum.

SİBEL CAN

Ben ekonomik kriz başladığından beri TL karşılığında sahneye çıkıyorum. Bundan sonra da düşünmüyorum. Ve başlatılan bu kampanyayı çok olumlu buluyorum.

MAHSUN KIRMIZIGÜL

Kampanyayı gönülden destekliyorum. Bundan çok mutlu oldum. Bundan böyle hiçbir konserime döviz karşılığında çıkmayacağım.

SİNAN ÖZEN

Döviz karşılığında konserler yapmayacağım. Türk parasına gösterilen desteğin sonuna kadar yanındayım. Sanatçı olarak üzerime düşen görevi yerine getireceğim.

False