GeriGündem Samatya açıklarında kaybolan İsa Baydal aranıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samatya açıklarında kaybolan İsa Baydal aranıyor

İstanbul Samatya sahilinde tekne ile denize açılan 4 kişiden İsa Baydal kayboldu. Sahil güvenlik ve itfaiye su altı arama kurtarma ekiplerinin kaybolan Baydal'ı arama çalışmaları devam ediyor. Baydal'ın suda kaybolduğu haberini alan ailesinin sahildeki bekleyişi de sürüyor.

Samatya sahilinde gece saatlerinde İsa Baydal (25), kardeşi Onur Baydal ve yanlarındaki iki kişiyle birlikte tekneyle denize açıldı. İsa Baydal, tekneden denize atladıktan sonra gözden kayboldu.

Teknedekilerin ihbar etmesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sahil güvenlik ekiplerine yönlendirildi. Sahil güvenlik, deniz polis, ve itfaiye su altı arama kurtarma ekipleri kaybolan Baydal'ı aramaya başladı. Arama çalışmaları devam ederken, haberini alıp, buraya gelen Baydal'ın ailesinin sahildeki bekleyişi sürüyor.

Samatya açıklarında kaybolan İsa Baydal aranıyor
"YÜZERLERKEN KAYBOLMUŞ"

Haberi alır almaz Samsun'dan gelen baba Fedai Baydal, "Aile teknemiz. Arkadaşlarıyla iki kardeş denize açılmışlar. Yüzerlerken kaybolmuş kardeşi. Ben de daha fazlasını bilmiyorum. Yüzüyorlarmış. Tekneden atlarken abisi bir anda gözden kaybolmuş. İnsaniyet namına gören duyan olursa mutlaka arasınlar bizi. Samatya limanında bekliyoruz" dedi.

Samatya açıklarında kaybolan İsa Baydal aranıyor

 

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False