Şafak Sezer mahsur kaldı, yardım istedi: 6 saattir hiçbir şey kımıldamıyor

İstanbul'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle çok sayıda araç kapanan yollarda mahsur kaldı. Ünlü oyuncu Şafak Sezer de aracıyla yolda kaldı. Sezer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yardım istedi. Şafak Sezer canlı yayına bağlanarak "Eve gidemiyorum. 21 saattir yoldayım ben. 21 saattir evime gidemiyorum. Ben kendimi hastaneye atmaya çalışıyorum" dedi.

Haberin Devamı

Ünlü oyuncu Şafak Sezer, dün gece saat 00.30 sıralarında İSTOÇ kavşağında yaklaşık 6 saattir mahsur kaldığını belirleterek yetkililerden yardım istedi.

"6 SAATTİR HİÇBİR ŞEY KIMILDAMIYOR"

Sezer sosyal medya hesabından "Biliyoruz her yer böyle ama lütfen yardım" başlığıyla paylaştığı videoda "İSTOÇ kavşağındayız, Mahmutbey gişelerine yakın. Yaklaşık 6 saattir arabadayız. Allah rızası için sesimizi duyurun. Çoluk çocuk bayanlar var, bir sürü bekleyen var. 6 saattir hiçbir şey kımıldamıyor. Gözünüzü seveyim şurayı açtırın. Rica ediyorum, biliyorum çok yoğun çalışıyorsunuz ama burada da hastalar var, rahatsızlar var" ifadelerini kullandı.

ŞAFAK SEZER: KENDİMİ HASTANEYE ATACAĞIM

İstanbul’da dün gece saatlerinden itibaren etkisi arttıran kar yağışı nedeniyle birçok vatandaş saatlerce kapanan yollarda kalarak zor anlar yaşadı. Yolda kalanlardan biri olan komedyen Şafak Sezer yaşadıklarını TGRT Haber'e bağlanarak anlattı. Sezer 21 saattir yolda olduğunu söyleyerek “Kendimi hastaneye atacağım” dedi.

Haberin Devamı

 

"21 SAATTİR EVİME GİDEMİYORUM"

Sezer telefon ile bağlandığı programda hala yolda olduğunu söyleyerek “Sabah bir televizyon programına katılmıştım. Ulaştırmadaki arkadaşlarımız bırakıyor bizi. O arkadaşım ve ben hala yoldayız. Hala bir yol arıyoruz. İstanbul’un genelinde değil ama Hadımköy tarafında tamamen her yer kilit, hiçbir yerden araba çıkmıyor. Eve gidemiyorum. 21 saattir yoldayım ben. 21 saattir evime gidemiyorum. Ben kendimi hastaneye atmaya çalışıyorum” dedi.

Haberle ilgili daha fazlası: