GeriGündem Prens Andrew üstsüz kadınlarla fotoğraflandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Prens Andrew üstsüz kadınlarla fotoğraflandı

İngiliz bulvar gazeteleri bugün, Kraliçe Elizabeth'in ikinci oğlu Prens Andrew'un, Tayland açıklarında bir yatta üstsüz kadınlarla çekilen fotoğraflarını yayımladı. Mirror gazetesi, York Düşesi Sarah Ferguson ile evliliği 1996 yılında sona eren 40 yaşındaki Andrew'ın, İsveçli milyoner Johan Eliasch'ın davetlisi olarak, Tayland adası Phuket'te tatilini geçirdiğini yazdı.

Daily Mail gazetesi de, çiftin ortak bir arkadaşına dayanarak verdiği haberde, Ferguson'un, Prens Andrew'un Tayland tatilinden haberi olduğunu söylediğini bildirdi. Gazeteler, Andrew'un Tayland'da güneşin tadını çıkardığı sırada, Ferguson'un 2 kızıyla birlikte İsviçre'de kayak yaptığını belirttiler. Andrew ve eşinin 1992'de ayrı yaşamaya başlamasından kısa bir süre sonra gazeteler, Sarah Ferguson'un Teksaslı işadamı John Bryan'la üstsüz fotoğraflarını yayımlayarak İngiliz Kraliyet ailesinde skandala yol açmışlardı.

Boşandıktan sonra dostça ilişkilerini sürdüren ve kızları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie ile birlikte Andrew'un Londra yakınlarında bulunan Sunninghill Park'taki evinin ayrı bölümlerinde yaşayan çiftin geçen yıl, barışacakları ve yeniden evlenecekleri konusunda söylentiler çıkmıştı. (a.a)

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False