GeriGündem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) polis ihtiyacının karşılanması için kurulan Polis Akademisi'ne bağlı, 4 aylık eğitimin verildiği Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM) yapılacak alımlar için düzenlenen 26. dönem mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, polis olma hayali kuran gençler tarafından merak ediliyor. Peki, 26. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde (POMEM) polis adayları, hem teorik hem de pratik anlamda zorlu bir eğitim sürecinden geçirilerek mesleğe hazırlanıyor. Son olarak 26. dönem POMEM alımları için mülakat süreci tamamlanmıştı. Gözler şimdi 26. dönem POMEM sonuçlarında. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

POMEM mülakat sonuçlarının adayların erişimine açılacağı tarihe ilişkin, EGM ya da Polis Akademisi tarafından paylaşılan resmi bir bilgi yok.

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları beklenmeye başladı. Ancak Polis Akademisi Başkanlığı sonuç tarihine yönelik herhangi bir detay paylaşmadı. Konuyla ilgili bilgiler resmi kaynaklardan geldiği takdirde haberlerimizde yer vereceğiz.

Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False