GeriGündem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? EGM tarih verdi mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? EGM tarih verdi mi?

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? EGM tarih verdi mi?

POMEM mülakat sonuçlarının adayların erişimine açılacağı tarihe ilişkin, EGM ya da Polis Akademisi tarafından paylaşılan resmi açıklamalar, 26. Dönem POMEM mülakatlarına katılım sağlayan binlerce aday tarafından merakla araştırılıyor. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda POMEM mülakatlarına katılan polis adayları sonuçların açıklanacağı tarihi merak etmeye başladı. Gözler şimdi binlerce polisin alınacağı POMEM mülakat sonuçlarında. İşte, konuya dair merak edilenler...

POMEM mülakat sonuçlarının adayların erişimine açılacağı tarihe ilişkin, EGM ya da Polis Akademisi tarafından paylaşılan resmi bir bilgi yok.

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları beklenmeye başladı. Ancak Polis Akademisi Başkanlığı sonuç tarihine yönelik herhangi bir detay paylaşmadı. Konuyla ilgili bilgiler resmi kaynaklardan geldiği takdirde haberlerimizde yer vereceğiz.

Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False