Polis tayinleri açıklandı mı? Polis tayinleri ne zaman açıklanacak?

Güncelleme Tarihi:

Polis tayinleri açıklandı mı Polis tayinleri ne zaman açıklanacak
Oluşturulma Tarihi: Haziran 29, 2018 17:41

Polis tayinleri ne zaman açıklanacak sorusu, şark görevi için tayin başvurusunda bulunan birçok personelin araştırdığı konu oldu. Normal şartlar altında Haziran ayının ilk günlerinde açıklanan polis tayinleri, temmuz ayına yaklaşılması nedeniyle Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde göre yapan birçok bireyin sorgulamalarına neden oldu. Peki, POLNET sistemi aracılığıyla açıklanan ve görev yapan polislere kısa mesaj olarak iletilen polis tayinleri ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Haberin Devamı

Polis tayinleri açıklandı mı konusu araştırılmaya devam ediliyor. Her yıl haziran ayı itibariyle özellikle şark görevi bekleyen polislerin sorguladığı tayin sonuçları, bu yıl seçim dolayısıyla beklenen günlerde açıklanmadı. Peki, polis tayinleri ne zaman açıklanacak? İşte, bazı bilgiler

POLİS TAYİNLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Her yıl Mayıs-Haziran döneminde gerçekleştirilen Emniyet Genel Müdürlüğü tayinleri için sonuç beklentisi başladı. Tayin sonuçları ile yeni görev yerlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar cep telefonlarına gelecek olan mesajlara kilitlendi.

Emniyet şark tayin sonuçları, başvuruda bulunan polislerin cep telefonuna SMS üzerinden gönderilecek. Ayrıca sonuçlar, POLNET sistemi üzerinden de görüntülenebilecek.

Sonuçlar açıklandığı an haberimiz güncellenecek.

Haberin Devamı

Ataması yapılan personel Pol-Net sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek. 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak. Yüksek Değerlendirme Kurulunun çalışmaları ise sonraki haftalarda gündeme gelecek.

BAKMADAN GEÇME!