GeriGündem Özel deftere imza
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özel deftere imza

Yoğun bakımda olduğu için Güzide Yılmaz'ı ziyaret etmek için hastaneye gelenler Yılmaz Ailesi'ne geçmiş olsun dileğinde bulundular. Ziyaretçiler, hastanenin lobisinde açılan özel defteri de imzaladılar. Ziyaretçiler arasında dün Dışişleri Bakanı İsmail Cem, Sağlık Bakanı Halil İbrahim Özsoy, Devlet Bakanları Eyüp Aşık ve Cavit Kavak ile eşi Neşe Kavak, Vali Kutlu Aktaş da bulunuyordu.

Bu arada uzun süredir Mesut Yılmaz ile arası açık olan Semra Özal da, dün hastaneye gelerek Turgut Yılmaz ve diğer aile fertlerine ‘‘geçmiş olsun'' dileklerinde bulunarak ANAP ile Özallar arasındaki buzları eritmiş oldu.

Tuğrul Türkeş'in aralarında bulunduğu çok sayıda kişinin gönderdiği buketlerle hastane çiçek bahçesine döndü.

TOKAR'A DA ZİYARET

Başbakan Mesut Yılmaz, dün hem annesi Güzide Yılmaz'ı, hem de beyin kanaması sonucu 27 Temmuz Cuma günü Amerikan Hastanesi'nde art arda iki ameliyat geçiren ünlü işadamı Feyyaz Tokar'ı ziyaret etti. Tokar'ın yakınları, henüz şuurunun tam açılmadığını söylediler. Daha önce bugün taburcu edileceği belirtilen işadamının 30 Temmuz Çarşamba günü taburcu olması bekleniyor.

SIKI GÜVENLİK

Başbakan Mesut Yılmaz'ın çevresindeki güvenlik önlemlerinin son iki gündür yoğunlaştırılması dikkat çekti. Başbakan Yılmaz'ın annesi Güzide Yılmaz'ın önceki gün Florence Nightingale Hastanesi'ne getirilmesinden sonra hastane saat 09.30'a kadar çevik kuvvet tarafından korumaya alındı. Basın mensupları, hastane bahçesine dahi sokulmazken, hastalar dahil her gelen kimlik kontrolünden sonra hastaneye girebildi. Yılmaz'ın konvoyunda koruma otomobili sayısı artarken, güzergâhtaki yollar da trafiğe kapatıldı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False