GeriGündem Organizatörler bizi mahvetti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Organizatörler bizi mahvetti


Celal ÖZCAN-Ali MERCİMEK / MÜNİH

Almanya turnesi seyirci açısından sönük ve olaylı geçen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses Münih'te isyan etti. Konser öncesi Münih'te kaldığı Arabella Sheraton Westpark Oteli'nde Hürriyet muhabiriyle konuşan ünlü sanatçı, organizatöre ateş püskürdü. Tatlıses, şöyle konuştu: ‘‘Bizi organizatör mahvetti. Madonna'nın konser bileti 50 mark, bizimki 120 mark. Ben kendilerine giriş biletinin en fazla 85 mark olmasında anlaştım. Ayrıca konser salonlarının en fazla 5 bin kişilik olmasını istedim. Ancak adamlar gitmiş, 18 bin kişilik salon tutmuş. Madem 18 bin kişilik salon tutuyorsun, o zaman 15 mark yap biletleri, bak o zaman nasıl doluyor salon. Ben gerçi paramı aldım, benim için sorun yok. Ama adam her konserde 100 bin mark zarar etti. Beni ötekiyle (Kırmızıgül) kıyaslamayın, o adam 25 bin marka çıkıyor’’.

MAHSUN'A YORUM YOK

Mahsun Kırmızıgül ile aralarında çıkan söz düellosu için ise, ‘‘Ben isim vermedim, gazeteler öyle yazmış. Ben kardeşlik bitti demedim, yorum yok dedim. Frenkçede bir söz vardır: Ölünceye kadar sus’’ diye konuştu.

Bir Alman gazetesinin kendisini ‘‘Maço Tatlıses’’ olarak tiplemesine karşı ne düşündüğü sorusuna ise, ‘‘Bana herkes yorum yapmakta özgürdür’’ yanıtını verdi. Tatlıses, Türkiye'deki krizin kendisini de çok etkilediğini, para kazandırmayan sanatçılara çıkış vermek zorunda kalacaklarını açıkladı.

Tatlıses, ‘‘Almanya'da her şey soğuk, hava soğuk, su soğuk. Bir tek kızları sıcak. Ama bakamıyorum, Azrail (Asena'yı göstererek) yanımdan ayrılmıyor’’ dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle