GeriGündem On Numara sonuçları çekiliş sorgulama: 12 Nisan On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

On Numara sonuçları çekiliş sorgulama: 12 Nisan On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da!

On Numara sonuçları çekiliş sorgulama: 12 Nisan On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da!

On Numara sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bu akşam Sisal Şans tarafından gerçekleşen On Numara çekilişi ile büyük ikramiye sahibini aradı. Haftanın ilk On Numara çekilişi sonrası ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com ekranında erişime açıldı. Çekiliş sonrası günler öncesinden kuponlarını hazırlayan şans oyunu tutkunları On Numara sonuçlarına odaklandı. Gözler şimdi On Numara sonuç ekranında. İşte, On Numara çekiliş sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçları.

12 Nisan tarihli On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00’da gerçekleştirildi. Noter huzurunda yapılan heyecan dolu çekiliş canlı yayınlandı. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den izlenen On Numara çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. On Numara sonuçları ile ikramiye bilgilerinizi aşağıdaki ekran üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sisal Şans tarafından gerçekleşen On Numara çekilişleri Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenleniyor.

ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI

On Numara sonuçları çekiliş sorgulama: 12 Nisan On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.comda

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL’dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, 1 ila 80 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilen yirmi iki rakamdan oluşur. Her çekilişte, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden yirmi iki adet rakam çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False