GeriGündem On Numara sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama: 4 Aralık On Numara sonuç sorgulama ekranı Millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

On Numara sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama: 4 Aralık On Numara sonuç sorgulama ekranı Millipiyangoonline.com'da!

On Numara sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama: 4 Aralık On Numara sonuç sorgulama ekranı Millipiyangoonline.com'da!
Abone Olgoogle-news

On Numara sonuçları için geri sayım sona erdi. Nefeslerin tutulduğu On Numara çekilişi bu akşam noter huzurunda gerçekleştirildi. Millipiyangoonline.com'dan canlı yayın ile yapılan 4 Aralık On Numara çekilişinin hemen ardından sonuçlar erişime açıldı. Şans oyunu müdavimlerinin merakla beklediği On Numara çekilişinde bilet numarası ile ikramiyeler online olarak sorgulanacak. Peki, On Numara çekiliş sonuçlarına göre hangi numaralar kazandırdı? İşte, çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranıyla ilgili ayrıntılar.

4 Aralık tarihli On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan On Numara çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da yayınlandı. Bilet numaranız ile ikramiye sonucunuzu aşağıdaki linkten online öğrenebileceksiniz. İşte, On Numara sonuç ekranı. 

On Numara sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama: 4 Aralık On Numara sonuç sorgulama ekranı Millipiyangoonline.comda

ON NUMARA SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle