GeriGündem On Numara çekiliş sonuçları canlı yayınla belli oldu - 9 Kasım On Numara sorgulama ekranı Millipiyangoonline'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

On Numara çekiliş sonuçları canlı yayınla belli oldu - 9 Kasım On Numara sorgulama ekranı Millipiyangoonline'da!

On Numara çekiliş sonuçları canlı yayınla belli oldu - 9 Kasım On Numara sorgulama ekranı Millipiyangoonline'da!
Abone Olgoogle-news

On Numara sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından Millipiyangoonline.com'da canlı yayın ile gerçekleştirilen çekiliş sonrası ikramiye kazandıran numaralar açıklandı. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından On Numara sonuçlarıyla zengin olmak isteyenler hayallerine bir adım daha yaklaştı. 9 Kasım On Numara sonuçları Millipiyangoonline.com üzerinden sorgulanacak. Gözler şimdi bu akşamki On Numara çekilişinin sonuçlarında. İşte, 9 Kasım On Numara sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçları.

On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00'da gerçekleştirildi. Çekilişin ardından sonuçlar millipiyangoonline.com'da kamuoyuna duyuruldu. Siz de ikramiye tutarınızı online bilet sorgulama işlemi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilet numaranız ile On Numara sonuç ekranından ikramiye sonucunuzu millipiyangoonline.com'dan öğrenebilirsiniz. On Numara çekilişi her hafta pazartesi ve cuma günleri yapılıyor. İşte, On Numara sonuçlarıyla ilgili detaylar..

ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYIN 

ON NUMARA SONUÇLARI BELLİ OLDU

On Numara çekilişi saat 20:00'de yapıldı. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan On Numara çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı.

On Numara çekiliş sonuçları canlı yayınla belli oldu - 9 Kasım On Numara sorgulama ekranı Millipiyangoonlineda

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle