GeriGündem Okulda bıçaklı dehşet
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Okulda bıçaklı dehşet

Okulda bıçaklı dehşet
refid:25205482 ilişkili resim dosyası

Beyoğlu'nda lisede okuyan eski kız arkadaşının sınıfını giren üniversite öğrencisi Mert A. öğretmeni ve arkadaşlarının gözü önünde Derya C.'yi bıçakladı. Yüzünden yaralanan öğrenci ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Olay, saat 08.00 sıralarında Beyoğlu'ndaki bir lisede meydana geldi. İddialara göre geçen yıl aynı okuldan mezun olan üniversite öğrencisi Mert A. (19) kız arkadaşı ile arasını bozduğu gerekçesi ile eski kız arkadaşının sınıfına girdi. Başında kapşon ve yüzünde atkı olduğu belirtilen Mert A. öğretmenin "Kimsin sen" sorusuna "Derya nerede" diye cevap verdi. Arka sırada oturan Derya C. (17) ön tarafa doğru geldi. Cebindeki bıçağı çıkaran Mert A. genç kızı yüzünden bıçakladı.

BEYOĞLU’NDA LİSEDE DEHŞET

ÇIĞLIKLAR ARASINDA KAÇMAYA ÇALIŞTI

Öğrencilerin çığlıkları üzerine sınıftan kaçmak isteyen saldırgan diğer öğretmenler tarafından yakalandı. Kanlar içinde yerde kalan öğrenci için okula ambulans çağrıldı. Derya C. ambulans ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yüzüne beş dikiş atıldığı belirtilen öğrenci tedavisinin ardından taburcu oldu. Aynı okulda okuyan bir öğrenci "Eski mezunlardan bir öğrenci sınıfa gelmiş. Derya nerede diye bağırmaya başlamış. Onun boğazını keseceğim demiş. Bir anda kızın yanına giden saldırgan kızın yüzünü kesmiş. Daha sonrada kaçmış" dedi.

BABASI AYNI OKULDA ÖĞRETMEN

Babası da aynı okulda öğretmen olduğu öğrenilen Mert A. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

EMEKLİ ÖĞRETMEN ÖĞRETMEN EŞİNİ BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

BERABER YAŞADIĞI KADINI POŞUYLA BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False