GeriGündem OGM 102 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

OGM 102 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları

OGM 102 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları
Abone Olgoogle-news

OGM personel alımına ilişkin ayrıntılar, söz konusu kurumun personel alım ilanının Resmi Gazete'de yayınlanması ile birlikte merak konusu oldu. Taşra birimlerinde, çeşitli kadrolarda görevlendirilecek personel alımları için belirlenen şartları taşımak gerekiyor. Peki, OGM personel alımı başvuru şartları neler?

OGM'nin taşra birimlerinde büro personeli ve tekniker pozisyonlarında istihdam edilmek üzere toplam 34 il için 102 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. OGM'nin konuya ilişkin ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Orman Genel Müdürlüğü (OGM) taşra birimlerinde görev yapmak üzere alınacak personel için başvuru şartları merak ediliyor. İşte, OGM personel alımı başvuru şartları...

OGM'nin taşra birimlerinde büro personeli ve tekniker pozisyonlarında istihdam edilmek üzere toplam 34 il için 102 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda, belirlenen önlisans programlarından mezun ve 2018 KPSS (B) grubu önlisans KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olma şartları aranacak.

Adaylar 14-21 Ekim tarihlerinde http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-Devlet şifreleri ile başvuru yapabilecek. Başvuru işlemleri 21 Ekim 23.59'da sona erecek.

Yerleştirme sonuçları 28 Ekim'e kadar http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-Devlet şifresiyle öğrenilebilecek ve OGM'nin resmi internet sitesindeki duyurular kısmından da ilan edilecek.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle