GeriGündem Oğlunun eşi kızının kocası ile kaçtı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğlunun eşi kızının kocası ile kaçtı

Abone Olgoogle-news

Üç çocuklu gelini, babalığa hazırlanan damadıyla kaçan kayınpeder savcılığa başvurdu. ‘Yapılacak bir şey yok’ cevabını aldı.

KEMERBURGAZ'a bağlı Ağaçlı Köyü'nde bekçilik yapan Ahmet Elmas (46), gelini Nurgül Elmas'ın, damadı Nadir Mut ile kaçtığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. İlginç olay iddiaya göre şöyle meydana geldi: Ahmet Elmas'ın kamyon şoförü oğlu Mustafa (25) ile evli olan 3 çocuk annesi Nurgül Elmas (24), gönlünü görümcesi Emine'nin şoför kocası Nadir Mut'a (27) kaptırdı. Olayın meydana geldiği 8 Şubat günü Emine ve Nadir kavga etti. 5 ay sonra baba olmaya hazırlanan Nadir, hasta olan eşi Emine'ye, ‘‘Kahveye gidiyorum. Bir araba bulup seni doktora götüreceğim’’ diyerek evden çıktı.

Motosikletle gittiler

Yarım saat geçmesine rağmen eşinden haber alamayan Emine Mut, kahvehaneyi aradı. Kahvedekiler, Nadir Mut'un bir kadınla motosikletine binip gittiğini söylediler. Yapılan araştırmada Mut'un yanındaki kişinin Nurgül Elmas olduğu anlaşıldı. 2 gün sonra eşini arayan Nadir Mut, ‘‘Bizi unutun. Senden boşanıp Nurgül' le evleneceğim’’ dedi.

Bebeğini istemiyor

Damadı ve gelininden bir daha haber alamayan öfkeli kayınpeder Ahmet Elmas, önceki gün Eyüp Cumhuriyet Savcılığı'na gelerek suç duyurusunda bulundu. Ancak savcıdan ‘‘Yapılacak bir şey yok’’ yanıtını aldı. Kayınpeder Elmas, ‘‘Bu iki vicdansızın bulunup cezalandırılmasını istiyorum. Birisi 3 çocuğunu, diğeri hamile karısını terk edip gitti. Bunu yapanlar insan olamaz’’ dedi. Ahmet Elmas, oğlu Mustafa ve kızı Emine'nin eşlerinden ayrılacaklarını, kızının çocuğunu aldırmak istediğini söyledi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle