GeriGündem Feribot kullanacaklar dikkat! Bazı seferlere düzenlemeler geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Feribot kullanacaklar dikkat! Bazı seferlere düzenlemeler geldi

Feribot kullanacaklar dikkat! Bazı seferlere düzenlemeler geldi
Abone Olgoogle-news

Tunceli - Elazığ arasında yolcu taşımacılığı yapan feribotların hareket saatleri hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle yeniden düzenlendi. Kuzey Ege'de beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle de Gökçeada ve Kabatepe'den hareket edecek bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu.

Pertek ve Çemişgezek ilçesi ile Elazığ arasında araç ve yolcu taşımacılığı yapan feribotların sefer saatleri hafta sonları 81 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yeniden düzenlendi.

Petek Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre;

- Saat 00:00’dan sonra sabah 06:00’a kadar tedarikçiler ve acil durumlar için belediye feribotu çalışacak.
- Feribotlar hasta ve ambulans hariç bekleme yapmayacak, saatinde hareket edecek.

Çemişgezek Belediyesi'nden yapılan açıklamada ise "17.11.2020 tarihinde alınan kararlar doğrultusunda 20.11.2020 Cuma günü saat 20:00’dan itibaren geçerli olacak şekilde hafta sonları belediyemize ait feribot geçiş saatleri belirtildiği gibi düzenlenmiştir. 22 Kasım Pazar günü yapılacak olan KPSS sınavı nedeniyle feribot geçiş saati 07:00 ve 08:00 olarak belirlenmiştir" dendi.

KUZEY EGE'DE FIRTINA ENGELİ

Öte yandan Kuzey Ege'de etkili olması beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle Kabatepe-Gökçeada hattında yarın için planlanan bazı seferler de yapılamayacak.

Çanakkale Boğazı ile Adalar Hattı'nda ulaşımı sağlayan GESTAŞ AŞ tarafından, yarın Kabatepe-Gökçeada hattında yapılması planlanan Gökçeada'dan
saat 07.00 ve Kabatepe'den saat 09.00'daki seferlerin olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle