GeriGündem Noel hediyesine ödül
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Noel hediyesine ödül

D&R yeni başlattığı kampanya ile 10 milyon liralık alışveriş yapan her müşterisine düzenleyeceği çekiliş için şans kuponu veriyor.

YENİ yıl alışverişlerini D&R'dan yapanlar arasındaki çekilişte, 1 kişi Harley Davidson motosiklet, 3 kişi Philips Home Cinema System, 50 kişi cep telefonu, 50 kişi fotoğraf makinası, 200 kişi de CD kazanacak. D&R'da yılbaşı avantajlarının başladığını söyleyen mağaza müdürü Bülent Kuyucu, ‘‘Amacımız en iyi hizmeti verebilmek’’ dedi.

REGATA CAFE'DE

Kitap, VCD, DVD, albüm, Hediyelik eşya ve elektronik malzemelerin bulunduğu D&R'da 400 çeşit dergi ve yabancı gazetelerin satışı yapılıyor. D&R'ın bünyesinde bulunan Regeta Cafe'de ise dev ekranda DVD izleme olağınız var. Regeta Cafe'de esmer şeker ile filtre kahve içebilir.

İNDİRİM KUPONLARI

Yılbaşı kampanyası dahilinde çeşitli indirimler de yapılıyor. Bugün ve 24 Aralık tarihlerinde Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanacak indirim kuponları ile 10 milyon liralık alışverişe 1 milyon liralık indirim yapılacak.

Önce dinle sonra al: D&R'da alacağınız CD'yi önceden dinleme olanağınız var. Böylece albümü alınca hayal kırıklığına uğramıyorsunuz.

Regeta'da DVD keyfi: D&R bünyesinde bulunan Regeta Cafe'de DVD izleme olanağınız var. Kahvenizi yudumlarken en son filmleri dev ekranda izleyebiliyorsunuz.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False