GeriGündem Noel Baba'dan hediye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Noel Baba'dan hediye

Nobel Party Club hediye göndereceğiniz kişilerle ilgili bilgi ve bütçenizi belirttikten sonra şık ve süprizlerle dolu paketinizi hazırlıyor. Dilerseniz hediye paketiniz Noel Baba eşliğinde adrese teslim ediliyor.

Ege'de Altınyıldız

Türk erkeklerine yönelik pantolon, ceket, palto, triko, kemer, ayakkabı, gömlek ve tüm aksesuvarlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Altınyıldız, İzmir-Montrö'de açtığı yeni showroom'uyla Ege Bölgesi'nde toptan alış yapan müşterilerine hizmet vermeye başlıyor.

Dalgıçlara özel

Adidas Equipment serisinin on modeli AL200 tempo verici, kronometre, çift zaman alarmı gibi fonksiyonları birarada sunuyor. Çok fonksiyonlu quartz digital makinesi, paslanmaz çelik klipsi ve poliüretan kayışı ile sunulan saatlerin 200 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunuyor.

Dekorasyonda yenilik

Yaşanılan mekanın her köşesini şıklaşırmak amacıyla tasarlanan ‘‘Ralp Lauren Home Collection’’ ürünleri Güngör Dekorasyon tarafından satışa sunuluyor. Koleksiyonda yatak örtüleri, havlular, yastık kılıfları, döşemelik kumaşlar, yemek takımları gibi değişik ürünler bulunuyor.

Bir gözlük, bir saat

Birçok gözlük markasını bünyesinde bulunduran Gözlükevi, yeni yılın yaklaştığı bugünlerde, Bakırköy ve Bebek mağazalarından gözlük alan herkese Guess saat hediye ediyor.

Bulaşıkta ekonomi

Beyaz eşya sektörünün önde gelen isimlerinden Profilo, B/S/H'nin (Bosch Siemens Hausgeraete) İspanya'daki fabrikasında üretilen yeni kuşak bulaşık makinesi Eurolux'u Türkiye'de piyasaya sunuyor. Bu seri gizli ısıtıcı kanallar, paslanmaz çelik iç gövde, ön yıkama programı, 8 kademeli güvenlik tertibatı ve çok daha az enerji ve su tüketimi gibi birçok yenilik sunuyor.

İç güzellik

Mayo ve iç çamaşırı firması Ten, 1999 yılında piyasaya çıkacak olan yeni koleksiyonu ‘‘Jade’’nin çekimlerini Kasımpaşa Un Fabrikası'nda tamamladı. Ağırlıklı olarak siyahlar, kahveler ve grilerin hakim olduğu 50 parçalık koleksiyonun çekimleri 1996 Elite Look güzeli olan Petra Nemkova'nın katılımıyla gerçekleşti.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False