GeriGündem Nigün Gedikoğlu: Yönetenlerin dikkatine
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nigün Gedikoğlu: Yönetenlerin dikkatine

Nilgün GEDİKOĞLU

TEL: 0 800 219 60 48

FAKS: 0 212 677 03 98

E-MAİL: ngedik@hurriyet.com.tr

4. LEVENT

Çanta kapkaççıları kol geziyor

4. Levent, Koza Sitesi'nden arayan bir okurumuz, sitenin yakınlarında akşam saatlerinde hemen her gün çanta kapkaççılığı yaşandığını anlattı. Okurumuz, son zamanlarda iyice sıklaşan bu olaylar karşısında semt sakinlerinin, özellikle de kadınların çok tedirgin olduklarını söyledi. Kapkaççılık olaylarında çoğu kadının yerlerde sürüklenerek yaralandığını ifade eden okurumuz, çevrede güvenlik önlemlerinin arttırılmasına gerek duyulduğunu belirtti.

t KAVACIK

Park perişan durumda

Kavacık’tan arayan bir okurumuz, semtlerindeki Orhan Veli Parkı'nın durumundan söz etti. Tarihi niteliği olan bu parkın kullanılamaz durumda olduğunu söyleyen okurumuz, semt sakinlerinin parka ihtiyaç duyduklarını ve yetkililerin konuya eğilmesini istdiklerini ifade etti.

Yönetenlerin dikkatine...

t HEYBELİADA

Heybeliada'dan arayan bir okurumuz, sivrisinek sorunundan söz etti. İlaçlama yapılmadığı için adanın sivrisinek istilasına uğradığını belirten okurumuz, ilaçlama yapılacağına dair anons yapıldığını ancak ilaçlama yapılmadığını, ada sakinlerinin dört gözle ilaçlama beklediklerini ifade itti.

Cep telefonları baz istasyonları

t ŞİKAYETLER

Kim izin veriyor?

Apartmanın bahçesinde iki kulübe şeklinde baz istasyonu var. Etrafı tellerle çevrili. Herkes tetikte. Bu baz istasynlarının kurulmasına kim izin veriyor? İnsan sağlığına zararlıysa neden bu kadar kolay kuruluyor?

Meltem KALELİ (Hüsrevgerede Caddesi, Teşvikiye)

Elektrik santrali gibi

Şemsettin Günaltay Caddesi ile Kocayol Caddesi'nin birleştiği yerde 1 no.'lu apartmann bahçesinde büyük bir baz istasyonu var. Elektrik satrali gibi.

(Adını vermeyen bir okur)

Hastalıklar çoğaldı

Bakkal Hayriye'nin üstünde baz istasyonu var. İki senedir bulunan bu baz istasyonu ile birlikte hastalıklar da çoğaldı. Komşumuz karaciğer kanserine yakalandı. Ayrıca birçok kişi baş ağrısı, kusma, yüksek tansiyondan şikayetçi.

Ambarlı Mahallesi, Cami Sokak, Avcılar, adın vermeyen bir okur)

Herkes rahatsız

Eczane sahibiyim. Üstüdar merkezde, eczanenin tam kaşısında baz istasyonu var. çevredeki insanlar çok şikayetçi ve sağlık sorunları var. Baş ağrısı, bulantı ve ruhsal yönden bozukluklar çoğunlukta.

Haluk TEMİZEL (Selmanağa Mahallesi, Üsküdar)

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle