GeriGündem Müthiş ödül sahibini buldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müthiş ödül sahibini buldu

Müthiş ödül sahibini buldu
refid:9956699 ilişkili resim dosyası

1 Eylül - 15 Eylül tarihleri arasındaki Hurriyet.com.tr bilgi yarışmasının büyük ödülü sahibini buldu. Element Eğitim Teknolojileri'nin, T.C. Maltepe Üniversitesi ile çözüm ortağı olarak gerçekleştirdiği e-MBA programının büyük ödül olarak verilmesi yarışmaya ayrı bir heyecan kattı.

Hurriyet.com.tr yarışmasını kazanan Erkan Helvacılar bu anlamlı ödülünü, Hürriyet Ankara Temsilciliği'nde aldı. Kariyer basamaklarında hızla yükselmek istediğini belirten talihli, bu programın kendisi için çok önemli bir fırsat taşıdığını ifade etti.

Elektronik ve Haberleşme mühendisi olan Helvacı, 8 farklı  üniversiteden akademisyenleri aynı platform altında toplayan ve Türkiye'de ilk kez sanal sınıf uygulamasını gerçekleştiren programın kendisini çok heyecanlandırdığını sözlerine ekledi.

Teknolojinin her geçen gün hayatımıza biraz daha fazla girmesi internet üzerinden gerçekleştirilen T.C. Maltepe Üniversitesi e-MBA programına yapılan  başvuruları da 3 kat arttırdı.. Bu yoğun talep doğrultusunda, Türkiye'nin en fazla tercih edilen e-MBA programının kayıtları 13.Ekim.2008 tarihine kadar uzatıldı.

SİZ DE KAZANABİLİRSİNİZ

Logitech ile ev eğlence 4’lüsü kazanmak ister misiniz?

Hurriyet.com.tr’nin 16-30 Eylül tarihleri düzenlediği Bilgi Yarışması’nda Logitech’ten en son teknoloji ürünler kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Birbirinden değerli Logitech ürünleri Hurriyet.com.tr Bilgi yarışmasında sizleri bekliyor. Siz de katılın siz de kazanın.!

1.lik Ödülü : Ev eğlence sisteminizi Logitech 4’lüsü ile yeniden yaratın.
En son teknoloji mini klavye; Tüm ev eğlence sistemleriyle uyumlu kumanda; Bilgisayarda film izlemek için ideal hoparlör; Taşınabilir ipod hoparlörü ile kesintisiz müzik keyfi

2. lik Ödülü : Logitech G 25 ile gerçek yarış keyfini yakala
G25 Dreksiyon

3. lük Ödülü : Daha iyisi olmazdı diyeceksiniz.
MX 5500 Kablosuz klavye ve mouse seti

4. lük Ödülü : Video görüşmelerinizi gerçeğe dönüştüreceksiniz.
QC Notebook pro webcam

5. lik Ödülü : Nano alıcı ve özel taşıma klipsi ile Notebook'unuzu her yere götürün.
V 550 Nano mouse

 YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN...

 

 

False