GeriGündem Müteahhidin ilginç ürünü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müteahhidin ilginç ürünü

Müteahhidin ilginç ürünü
refid:4648365 ilişkili resim dosyası

Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde müteahhitlik yapan 40 yaşındaki Hıdır Kesici kadınların adet dönemlerinde çektikleri sıkıntıları ortadan kaldırmak için tek kullanımlık hijyenik pedli çamaşır yaptı.

Eşi Dilek Kesici'nin adet dönemlerinde çektiği sıkıntıları gözlemleyen Hıdır Kesici bu zamanlarda, kadınların rahat olamadıkları için öncelikle psikolojik sıkıntı yaşadıklarını, kullanılan pedlerin kayması nedeniyle iç çamaşırlarının kirlenebildiğini, pedlerini değiştirdikleri halde istemedikleri koku ve görüntüye gün boyu katlanmak zorunda kalabildiklerini belirtti.

Kesici, “Önce eşim denedi ve bu buluşumun işe yaradığını gördük. Araştırmalarım sonucunda böyle bir çalışmanın
/images/100/0x0/55eb42e3f018fbb8f8b5bd19
bugüne kadar Türkiye'de ve dünyada yapılmadığını anladım. Eşimin yakınları da kullandı ve çok memnun kaldı” dedi.

Her türlü hijyenik pedin istenilen her tür iç çamaşırına uygulanabildiğini anlatan Hıdır Kesici, tek kullanımlık külotların, özellikle g-string modellerini adet dönemlerinde oldukça kullanışlı hale getirdiğini söyledi. Kesici şunları söyledi:
“Dört aydır büyük bir gizlilik ve titizlikle yakınım olan bir terzide dikim çalışmalarını tamamladıktan sonra 20 Haziran'da Türk Patent Enstitüsü'ne başvurdum. 5 bin YTL olan başvuru harcını yatırdım.

Patent Enstitüsü tarafından Türkiye'de böyle bir çalışma olmadığı belirtildi. Türkiye deki firmaların bu buluşuma ilgi göstereceklerini umuyorum. Seri üretim yapıp ABD, Rusya, Çin ve Arap ülkelerine de pazarlamayı düşünüyorum” dedi.
/images/100/0x0/55eb42e3f018fbb8f8b5bd1b

Her ülkede ayrı patent ücretini ödeyerek tüm dünyada yapım haklarını elde edeceğini belirten ve bu konuda kesin kararlı ve inançlı olduğunu vurgulayan Kesici “Sadece Türkiye'deki değil, tüm dünyada yaşayan kadınların dualarını alacağıma eminim” diye konuştu.

İnşaat müteahhidi olmasına rağmen değişik icatlarıyla dikkat çeken Hıdır Kesici üç ay önce de ışıklı şemsiye ile de gündeme gelmişti.

Uzun yıllar Almanya'da çalışan Kesici Türkiye'ye kesin dönüş yaptıktan sonra Ortaca'nın Güzelyurt Köyü'ne yerleşti.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False