GeriGündem Muhaliflere yüklendiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhaliflere yüklendiler

Muhaliflere yüklendiler
refid:4066460 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, muhaliflerden "kapı arkasında konuşmamalarını" istedi. Bunun üzerine söz alan muhalif miletvekili Mahmut Koçak, "Farklılıklar, parti için renktir. Bu çıkışları yanlış değerlendirmeyin" dedi.

AKP'nin Kızılcahamam'daki 6'ncı İstişare Toplantısı'nın basına kapalı bölümünde, yaklaşık 70 milletvekili, görüşlerini dile getirdi. NTV'nin haberine göre, Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, muhalif milletvekillerini, "Kaçak güreşmekle" suçladı. Poyraz, "Ben, bu muhaliflerden sıkıldım. Ne söyleyecekseniz burada söyleyin. Kapı arkasında konuşmayın" diyerek sert çıktı.  

Bu sözler üzerine, muhaliflerden Afyon Milletvekili Mahmut Koçak, farklılıkların yanlış anlaşılmasından yakındı ve bunun, parti politikalarına aykırılık değil, zenginlik olarak değerlendirilmesini istedi.

BAŞBAKAN'A SESLENDİ

Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Kasdal ise, doğrudan Başbakan Erdoğan'a seslenerek, "Önümüzde bir seçim var. Danışmanlarınızı, bu işi hakeden ve devlet adamı niteliklerine haiz insanlardan seçmeniz gerekir" dedi.

Toplantıda ayrıca, birçok milletvekilinin, "Cumhurbaşkanını bu parlamento seçmeli. Millet, bize bunun için yetki verdi. O yüzden bu tartışmaları, 2007 yılında ancak gündeme getirmelisiniz" çağrısında bulunduğu da öğrenildi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle