Minicom’la İnternet’siz ev kalmayacak

Minicom’la İnternet’siz ev kalmayacak

Her eve İnternet bağlantısı getirme hedefi çoğu zaman gündemde olsa da, İnternet bağlantısı sağlayabilmek için öncelikle uygun bir sisteme gereksinim olmasının başlangıç maliyetini yükselttiği bir gerçek. e-kolay.net, bu maliyeti düşürebilmek ve her eve ekonomik İnternet bağlantısı sağlayabilmek için Minicom isimli bilgisayarı yarattı.

e-kolay.net İnternet paketi dahil olarak satışa sunulan ve kurulduğu anda kullanıcısına eksiksiz bir bilgisayar ve İnternet deneyimi yaşatan Minicom, ekonomik maliyetiyle dikkat çekiyor.

Küçük ama becerikli

Minicom, AMD teknolojisiyle üretilmiş sistem biriminin yanı sıra ekran, klavye, fare, adaptör gibi her türlü donanımı da içeren eksiksiz bir bilgisayar paketi. Farklı renkte ergonomik kasa seçenekleri sunan Minicom’da ses kartından modeme, sabit diskten görüntü bağdaştırıcısına kadar temel bir bilgisayar sisteminin sahip olması gereken hemen her şey bir arada bulunuyor. 4 adet USB bağlantısı sayesinde taşınabilir belleklerden yazıcılara kadar çok sayıda çevre birimi ürünle birlikte kullanılabiliyor

İnternet bağlantısıyla birlikte gelen ve İnternet üzerinde sörf yapmaktan mesajlaşmaya kadar gerekli tüm uygulamaları barındıran Minicom, resim yapmaktan yazı yazmaya, sunum görüntülemekten oyun oynamaya kadar kullanıcısına bir bilgisayardan bekleyebilecekleri hemen her şeyi yapabilme olanağı sağlıyor. Sistem biriminin içinde İnternet kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği tüm programlar kurulu olarak geliyor. Minicom, ayrıca virüslere ve casus yazılımlara karşı korunuyor.

İki soruda Minicom

Minicom’a hangi cihazları bağlayabilirim?

- Minicom’a monitör, klavye, fare, hoparlör, kulaklık, mikrofon, yazıcı, flash bellek, disket sürücü, USB destekleyen cihazlar, ADSL veya kablo modem ve kablosuz adaptörler bağlayabilirsiniz.

Minicom’un sistem özellikleri nelerdir?

- AMD Geode GX işlemci, bellek, dahili modem, ses aygıtı ve sabit disk bulunduran Minicom, Windows CE işletim sistemi ve gerekli tüm yazılımlar yüklü olarak geliyor.

Minicom ile neler yapılır

İnternet'e girilebilir

Oyun oynanabilir

Müzik dinlenebilir

Belge, tablo, çizim hazırlanabilir

e.posta alıp gönderilebilir

Film ve sunum izlenebilir

MSN Messenger ile sohbet edilebir

Büyük ihtiyaçlara ekonomik çözüm

15” CRT ekran, klavye ,fare ve İnternet erişimi dahil olmak üzere, 24 ay boyunca, ayda 19,99 YTL+KDV karşılığında herkes Minicom’a sahip olabiliyor. 15” LCD ekranlı ürüne sahip olmak isteyenlerin 24 ay boyunca ayda 29,99 YTL+KDV ödemeleri gerekiyor. Minicom hakkında ayrıntılı bilgi www.cominicom.com adresinde yer alıyor.
Haberle ilgili daha fazlası: