GeriGündem Microsoft kendi iPod'unu yapıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Microsoft kendi iPod'unu yapıyor

Microsoft kendi iPod'unu yapıyor
refid:4600045 ilişkili resim dosyası

Kendi markasını taşıyan MP3 çaları piyasaya sürmeye hazırlanan Microsoft, Apple'ın ünlü markası iPod ve iTunes ile rekabete giriyor.

New York Post gazetesinin haberine göre, kendi markasını taşıyacak bir MP3 çaların üretimine hazırlanan yazılım devi ve XBox adlı oyun konsolunun üreticisi Microsoft, ayrıca kendi müzik indirme şirketini başlatmak için 4 büyük kayıt şirketiyle lisans görüşmelerini sürdürüyor.

New York Post gazetesinin kayıt şirketlerindeki kaynaklarına dayanarak verdiği habere göre, yeni MP3 çalar doğrudan video da oynatan iPod'a rakip olacak ve müzik indirme hizmeti de Apple'ın iTunes hizmetinden daha iyi olacak.

Apple ile “kafa-kafaya” rekabet edecek müzik indirme servisinin MSN Music, müzik portalı Urge veya Microsoft'un kısa süre önce MTV ile başlattığı müzik indirme hizmetiyle bağlantılı olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Microsoft yetkilileri konuyla ilgili basında çıkan haberlerle ilgili henüz bir açıklama yapmazken, yeni hizmetin ve yeni MP3 çaların ne zaman piyasaya çıkaracağı da henüz belli değil.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False