Manisa Ahmetli'de çifte cinayet

Güncelleme Tarihi:

Manisa Ahmetlide çifte cinayet
Oluşturulma Tarihi: Haziran 24, 2008 17:02

MANİSA'nın Ahmetli İlçesi'nde, ilişkisi olduğu ileri sürülen Hasan Kocağa'yı av tüfeğiyle vurarak öldüren Nuray Vardar, daha sonra eve gidip durumu anlattığı eşi Alaaddin Vardar tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Olay, Ahmetli'ye bağlı Alahıdır Köyü'nde, bugün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Evli ve 2 çocuk annesi 36 yaşındaki Nuray Vardar, aralarında ilişki olduğu öne sürülen evli, 2 çocuk babası çiftçi 41 yaşındaki Hasan Kocaağa'yı tarlasında çalışırken av tüfeğiyle göğsünden vurdu. Kanlar içinde yere yığılan Kocaağa olay yerinde yaşamını yitirdi.

Daha sonra eve giden Nuray Vardar, olayı köydeki kahveyi işleten eşi 44 yaşındaki Alaaddin Vardar'a anlattı. Bunun üzerine Alaaddin Vardar, “Madem böyle bir şey vardı, neden bana daha önce söylemedin” diyerek, eşini ruhsatsız tabancasıyla, göğsünden ve başından vurarak öldürdü. Alaaddin Vardar, daha sonra jandarmaya giderek teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Alaaddin Vardar'ın sorgusunun ardından Adliye'ey sevk edileceği bildirildi.
Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!