GeriGündem Kurtlar Vadisi Pusu 268. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtlar Vadisi Pusu 268. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 268. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
refid:30345276-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Kanal D'nin vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanan 267. son bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Dizinin 268. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'nin senelerdir severek izlenilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde yine bomba sahnelerle izleyiciyle buluştu. Yayınlanan 267. yeni bölümün ardından dizinin sevenleri merakla yeni bölüm fragmanlarını beklemeye başladılar.

Yeni bölüm fragmanları henüz yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde neler olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu 268. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

KURTLAR VADİSİ PUSU 267. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Polat ve Cahit, mülteciler üzerinde oynanan oyunları bozmaya çalışırken büyük bir sürprizle karşılaşıyor. İkili; mültecileri, kötü işleri için kullanmak isteyen Gölge'nin ve ortağı Zeynep'in peşine düşüyor.

Diğer yandan, Gölge ise Mezopotamya'da kurmayı düşündüğü devlet için yeni suç ortakları arayışına devam ediyor.
Polat Alemdar ile Zeynep arasındaki geçmişten gelen karanlık ilişkinin şifreleri ortaya çıktı. Seneler sonra karşısına çıkan Zeynep'in gizlediği şeyin peşine düşen Polat, büyük sürprizle karşı karşıya geliyor.

Yeni ve acımasız düşmanı Gölge ile Zeynep arasındaki gizli ilişkiler ortaya çıkmaya başladı. Peki, ele geçirmek için Polat Alemdar'la büyük bir savaşı göze alan Gölge'nin Sırlı Asayı teslim ettiği kişi kim? Suriyeli mültecilerden kendi krallığını kurmak isteyen Gölge ile Asya'nın iş bağlantıları gittikçe derinleşirken Polat Alemdar'ın Zeynep olarak bildiği bu kişiyle olan geçmişi de gün yüzüne çıktı.

Polat Alemdar, insan kaçakçılığı yapan ve Suriyeli mültecilerle Babil Krallığı'nı kurmayı kafasına koymuş Gölge'nin planını yok etmek üzere harekete geçti.

Fehmi Kuzuzade'nin sakat oğlu iyileşti! Uzun zamandır tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Fehmi'nin oğlu, ayağa kalktığı gibi babasının işlerini devralmaya başladı.

KURTLAR VADİSİ PUSU 267.BÖLÜM FRAGMANI

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle