Küçükçekmece’de kadın cinayeti

Küçükçekmece’de kadın cinayeti

İstanbul Küçükçekmece’de kendisinden ayrılmak istediğini iddia ettiği özel güvenlik görevlisi Nurcan Arslan'ı (40) 10 kurşunla vurarak öldüren şüpheli Melih B.(36) polise teslim oldu. Şüphelinin, bir anlık öfkeyle cinayeti işlediğini söylediği bildirildi.

Haberin Devamı

Küçükçekmece, Atakent mahallesinde bulunan bir sitede bugün saat 11.00 ’de meydana gelen olayda güvenlik görevlisi olarak çalışan Nurcan Arslan, görgü şahitlerinin ifadelerine göre yanına gelen ve bir süre tartıştığı bir kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

Küçükçekmece’de kadın cinayeti
Silahlı saldırı sonucu 10 kurşun yarası alan Nurcan Arslan, çevreden yetişenler tarafından kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Silahlı saldırgan ise olay yerinden kaçtı.

ŞÜPHELİ TESLİM OLDU

Polis tarafından olaydan sonra başlatılan soruşturmada Nurcan Arslan’ın bir süredir arkadaşlık yaptığı Melih B. adlı kişiden ayrılmak istediği bu nedenle aralarında tartışmalar yaşandığı tespit edildi. 

Polis olaydan sonra ortadan kaybolan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatırken, bu sabah saatlerinde Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğüne gelen şüpheli Melih B. teslim oldu.

Şüpheli Melih B.’nin bir anlık öfkeye kapıldığını söylediği öğrenildi.

Haberin Devamı

Şüphelinin işlemlerinin Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde sürdüğü, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.