GeriGündem Kraliyet çiftinin davetiyesi Denizli'den
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kraliyet çiftinin davetiyesi Denizli'den

Kraliyet çiftinin davetiyesi Denizli'den
refid:17564232 ilişkili resim dosyası

İngiltere'de Prens William ile Catherine Middleton’un 29 Nisan’da yapılacak düğününde davetiyeler Denizli’de hazırlandı. Düğün davetiyesi olarak hazırlanan 40 bin altın işlemeli havlu, Denizli’de üretilerek İngiltere’ye gönderildi.

Denizli’de faaliyet gösteren Ozanteks, İngiltere’nin heyecanla beklediği ve 29 Nisan’da Londra’daki Westminster Kilisesi’nde yapılacak İngiltere Prensi William ile Catherine Middleton’un düğün davetiyelerini üretti.            

Davetiye havlulara özel bir teknik kullanılarak Prens William ile Catherine Middleton’un isimleri ile 29 Nisan 2001 tarihi altınla işlendi.

Davetiyede altın kalp içerisinde prens ve müstakbel eşinin isimleri ve düğün tarihi yer alıyor.

Ozanteks’in markası Hobby Home Collection tarafından üretilen altın işlemeli 40 bin davetiyenin üretimi üç hafta içerisinde tamamlanarak İngiltere’ye gönderildi.

Ozanteks’in Almanya’da çalıştığı Belotex firmasının İngiliz Kraliyet Ailesi’ne tavsiyesi üzerine siparişi aldıklarını belirten Ozanteks Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuzhan Katrancı, "Üç hafta gibi kısa bir süre içerisinde yüzde 100 pamuktan üretilen altın işlemeli havlu davetiyeleri hazırladık. İngiltere’ye gönderdik. Havluları hazırlarken özel bir teknik kullandık. Altın işlemeye Türkiye’de ilk diyebiliriz. İngiltere’de böyle bir davetiye kullanılması çok alışılagelmiş bir şey değil. Fakat Almanya’da bulunan ortak dostumuz sayesinde böyle bir fikir ortaya çıkmış. Farklı bir şey yapmak istemişler. Bu sayede bu üretimi yapmış olduk" dedi.

Katrancı, yapılan özel anlaşma gereği altın işlemenin nasıl yapıldığı ve sipariş bedeli konusunda açıklama yapamadıklarını vurguladı.  

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False