Köpeğe takıldı düşüp burnunu kırdı

Güncelleme Tarihi:

Köpeğe takıldı düşüp burnunu kırdı
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 24, 2012 16:38

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Torba Mahallesi’ndeki villada hayat arkadaşı Fatma Girik’le birlikte yaşayan 92 yaşındaki ünlü yönetmen Memduh Ün, köpeğine takılıp yere düşünce, burnunu kırdı

Haberin Devamı

FATMA GİRİK- MENDUH ÜN FOTOĞRAFLARI

İŞTE FATMA GİRİK VE MEMDUH ÜN'ÜN O GÖRÜNTÜLERİ / WEB TV

Röntgeni çekilen Ün’ün, hastane çıkışında gözünün de şiştiğini söylemesi üzerine Fatma Girik "Hayır Memduhçuğum, bir şey yok, sen yine çok yakışıklısın" dedi.
Uzun yıllardır Torba’daki evlerinde 52 yıllık hayat arkadaşı sanatçı Fatma Girik’le birlikte yaşayan ünlü yönetmen Memduh Ün, bugün halıyla aynı renkte olan köpeklerini fark etmeyince takılıp yere düştü. Burnunun üzeri hafif açılan Ün, Fatma Girik tarafından Universal Hospital Bodrum’a getirildi. Kulak-Burun-Boğaz ve Beyin Cerrahı uzmanları tarafından kontrol edilen Ün’ün çekilen tomografi ve röntgen sonrasında burnunda ufak bir kırık olduğu tespit edildi. Hastanede tedavisi yapılan Ün için, doktorlar tarafından ağrı kesici ilaçlar yazıldı. Hastanede yaklaşık yarım saat kalan ve ardından taburcu edilen Memduh Ün ve Fatma Girik hastane çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Fatma Girik, "Memduh bey evde fotoğraflara bakıyordu. Koltuktan kalkınca, yerde yatan köpekle halının rengi aynı olduğu için, köpeği fark etmedi. Köpeğe takıldı ve yere düştü. Burnunu da yere çarptı. Hemen hastaneye getirdim. Tomografisi ve röntgeni çekildi. Muayene ettiler, küçük bir kırık olduğunu söylediler. Bantladılar. Çok önemli bir şeyi yok" dedi.

Haberin Devamı

Fatma Girik’in konuşması sırasında Memduh Ün, gözlerinin de şiştiğini belirtti. Buna üzerine Fatma Girik "Hayır Memduhçuğum, bir şey yok, sen yine çok yakışıklısın’ diyerek Ün’ün başını okşadı ve öptü.

Fatma Girik ve Memduh Ün eczaneden aldıkları ilaçların ardından otomobiliyle Torba’daki evlerine geri döndü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!