GeriGündem Konuşulanlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Konuşulanlar

Konuşulanlar
refid:7826924 ilişkili resim dosyası

Geçen hafta 'en çok konuşulan magazin haberleri' listesinde birinci sırayı, Hüsnü Şenlendirici'nin havaalanında kameramana saldırması aldı.

Geçen hafta 'en çok konuşulan magazin haberleri' listesinde birinci sırayı, Hüsnü Şenlendirici'nin sevgilisi Deniz Seki ile Amerika'ya giderken havaalanında kameramana saldırması aldı. Okan Bayülgen'in Ayşe Özyılmazel'le ilişkisi, Orhan Gencebay'ın sadakat açıklaması, Teoman'ın 40 eski sevgilisiyle doğum gününü kutlaması da listenin üst sıralarında.

1 -Kameramana saldırdı
Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, sevgilisi Deniz Seki'yle ABD'ye giderken, havalimanında kendilerini görüntülemeye çalışan bir kameramana saldırınca, haftanın 'en çok konuşulan adamı' oldu. Peşlerinden gelen kameramana, "Buraya kadar nasıl geldiniz, Bu nasıl iştir ya" diye tepki gösteren Şenlendirici, tahrik edildiğini de iddia etti.
Video - İşte saldırı anı...

Konuşulanlar
2- Yeni bir ilişki
Ünlü şovmen Okan Bayülgen'le Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel'in ilişkisi, magazinciler için bulunmaz bir nimetti. İkili, aşk haberlerinin gazetelerde çıktığı günün ertesinde gittikleri barda bir magazinci ordusuyla karşılaştı.

3 Sadakat pişmanlığı
"Popstar Alaturka"nın jüri üyesi Orhan Gencebay, programda yaptığı "Hayatımda tek insan vardı, bu yüzden hayatın nimetlerinden faydalanamadım" açıklamasıyla, gündemin üst sırasını kimseye kaptırmadı. Gencebay'ın bu açıklamasının ardından, ünlü sanatçının eski halkla ilişkiler danışmanı Sevan Çamlıca, "Yakın arkadaşı telefoncu K. ile Tarabya'da neler yaşandığını unutmuş herhalde" diyerek mevzuya dahil oldu.

4- RTÜK protestosu
Seyfi Dursunoğlu, "Huysuz Virjin olarak ekrana çıkmama izin vermiyorlar" dediği RTÜK üyelerine, geçtiğimiz hafta sunduğu "Benimle Dans Eder misin" programına sarı peruk takarak mesaj gönderdi. Bu mesajın ardından Dursunoğlu,

/images/100/0x0/55ea3b90f018fbb8f872edc4
medyanın ilgi odağı oldu. Ünlü sanatçı, verdiği röportajlarda kendisine haksızlık yapıldığını söyledi.

5- Diziden neden ayrıldı
"
Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinde rol alan Nefise Karatay'ın adının Cüneyt Özdemir'le anılmaya başlamasıyla diziyle ilişkisi kesildi. Karatay, bu gelişme üzerine, "Neden oldu, nasıl oldu gibi konulara girmeyeceğim. Her şeyin hayırlısı olsun. Sonuçta ben oyuncuyum. Önüme bakıyorum ve yola devam Nefise diyorum" dedi.

6- Dizi aşkı gerçek oldu
"Elveda Rumeli" dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Berrak Tüzünataç'la Tolgahan Sayışman'ın aşkı da haftanın en çok ilgi gören magazin haberiydi. Makedonya'daki çekimlerde yakınlaşan ikili, konu hakkında bir açıklama yapmadı.

7- 40 yaşa 40 sevgili

Konuşulanlar
40'ıncı yaşını 20 Kasım'da Beyoğlu'ndaki bir karaoke barda kutlayan ve kutlamaya sayıları 40'ı bulan tüm eski sevgililerini getiren Teoman, gazetelerin manşetinden inmedi.

8- Eurovision teklifi
Kenan Doğulu'nun ardından bu yıl Helsinki'de düzenlenecek Eurovision'a Türkiye adına kimin katılacağı tartışmaları sürüyor. Mor Ve Ötesi grubu, TRT'den teklif aldıklarını ancak henüz resmi bir anlaşma imzalamadıklarını söyledi.

9- Nadide Sultan'a taciz
Çıktığı bir programda anne ve babasının boşanmasından sonra başlayan acılı yaşam öyküsünü anlatan Nadide

/images/100/0x0/55ea3b90f018fbb8f872edc8
Sultan'ın, müzik yapımcılarının kendini taciz ettiğini söylemesi, TV'lerin magazin programlarında günlerce konuşuldu.

10- Babası 26 yıldır kayıp
"
Sıla" dizindeki Boran Ağa karekteri ile gönüllere taht kuran, Mehmet Akif Alakurt'un babası Cemal Alakurt'un tam 26 yıldır kayıp olduğunu itiraf etmesi de haftanın flaş konularındandı. Fatsa'nın Uzundere köyünde yaşayan Cemal Alakurt, iddialara göre Romen uyruklu bir kadına gönlünü kaptırmış ve onunla birlikte ortadan kaybolmuş. Bunun üzerine Cemal Alakurt'un eşi Fatsa'da karakola giderek 'Kocam kayıp' diye onu aramaya başlamış. Sürekli gittiği karakolda bir komisere aşık olup, evlenmiş.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False