Kızları evdeyken öldürüldü. Katil koca aranıyor

Güncelleme Tarihi:

Kızları evdeyken öldürüldü. Katil koca aranıyor
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 02, 2019 12:27

Iğdır'da Bülent P. (52), tartıştığı eşi Ayşe Zeynep P.'yi (48) tabancayla vurarak öldürdü. Polis, olay sonrası kaçan Bülent P.'nin yakalanması için çalışma başlattı.Öte yandan çiftin üniversite mezunu kızları Tutku P.'nin olay sırasında evde olduğu ve şok yaşaması nedeniyle hastaneye götürüldüğü belirtildi.

Haberin Devamı

Olay, saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Bülent P. ile eşi Ayşe Zeynep P. arasında, henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşürken Bülent P., 2 çocuğunun annesi Ayşe Zeynep P.'yi tabancayla vurdu.

Ayşe Zeynep P., kanlar içinde yere yığılırken, Bülent P. ise evden kaçtı. Silah sesini duyan komşuların ihbarıyla eve sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde Ayşe Zeynep P.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Cumhuriyet savcısının olay yerinde incelemesinin ardından Ayşe Zeynep P.'nin cansız bedeni hastanenin morguna götürüldü. Polis ekipleri, Bülent P.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

KIZLARI EVDE, OĞULLARI YURT DIŞINDAYMIŞ

Öte yandan çiftin üniversite mezunu kızları Tutku P.'nin olay sırasında evde olduğu ve şok yaşaması nedeniyle hastaneye götürüldüğü belirtildi. Oğul Murat Can P.'nin ise eğitimi nedeniyle Nahçıvan'da bulunduğu öğrenildi.

Haberin Devamı

Kızları evdeyken öldürüldü. Katil koca aranıyor

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!