GeriGündem Kitap
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kitap

1 Füreyya Ayşe Kulin Remzi

2 Doğduğum Yüzyıla Veda Murathan Mungan Metis

3 Öteki Renkler Orhan Pamuk İletişim

4 Bir Dinozorun Gezileri Mina Urgan YKY

5 Bir Çift Yürek Marlo Morgan Dharma

Bir Çift Yürek, Amerikalı bir kadının Avustralya'da yaşadığı ruhsal yolculuğun öyküsüdür. Nomadik kültürden Aborijinler eşliğinde, kabilenin kendilerin adlandırdıkları şekliyle, 'Gerçek İnsanlar'la birlikte dört ay süren ve çölü boydan boya katettikleri uzun bir yürüyüşe çıkar. Bu süre boyunca, çölün çorak coğrafyasındaki bitkiler ve hayvanlarla uyum içinde yaşamayı öğrenir. Olağandışı insanlardan oluşan bu toplulukla birlikte yaptığı yolculukta Morgan, bu insanların 50.000 yıllık kültürlerinin felsefesi ve bilgeliğiyle tanışır.

6 Karikatürler 3 Selçuk Eldem Parantez

7 Gerçeküstü Konuşmalar Yılmaz Erdoğan Sel

8 Paris'te Son Osmanlılar Hıfzı Topuz Remzi

9 Savaşçı Doğan Cücenoğlu Sistem

10 İstanbul Bir Masaldı Mario Levi Remzi

Yeni çıkan

Kavalalı Mehmed Ali Paşa - Son Firavun Gilbert Sinoue Doğan

Kavala'da doğan Mehmed Ali, okuma yazma bilmeden III. Selim'in ordularında subay oldu. Her ne kadar komutasındaki 300 Arnavut'la birlikte Napolyon'un ordularıyla savaşmak için Nil kıyılarına ayak basmışsa da Napolyon hayranlığı ve Fransız uygarlığının çekiciliği yaşamına yön verdi.Kavalalı'nın 1800 yılında başlayan Mısır macerası, 1805'te paşa olduğu ve 1808'de tüm yetkileri eline geçirerek İran Körfezi'nden Libya'ya uzanan bir imparatorluk kurmasıyla doruğa ulaştı.

Not: Not: Bu listeler D&R'ın İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Adapazarı, Antalya, Bodrum, Bursa, Fethiye, Gaziantep, Mersin, Trabzon ve Samsun'daki toplam 33 mağazada yapılan satışlara göre hazırlanmıştır.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False