GeriGündem Kitap
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kitap

1 Elektronik Prangalı Kadın Haluk Şahin Doğan

İki çocuk, bir torun sahibi, Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirmiş Fügen Gülertekin, boğazına birşey kaçtığı için nefes alamayan bir çocuğun hayatını kurtardı. Fakat onu hırpaladığı ve yaraladığı iddiasıyla sekiz yıla mahkum oldu. Bunun bir bölümünü evinde 'elektronik pranga' ile geçiren Gülertekin, halen Marysville Kadınlar Cezaevi'nde yatıyor. Gazeteci-yazar Haluk Şahin olayın olduğu ABD'ye gitti. Fügen Gülertekin'i buldu ve onunu trajik öyküsünü kaleme aldı.

2 Bir Dinozorun Gezileri Mina Urgan YKY

3 Bir Çift Yürek Marlo Morgan Dharma

4 İstanbul Bir Masaldı Mario Levi Remzi

5 Karikatürler 3 Selçuk Eldem Parantez

6 H. Gerçeküstü Konuşmalar Yılmaz Erdoğan Sel

7 Paris'te Son Osmanlılar Hıfzı Topuz Remzi

8 Savaşçı Doğan Cüceloğlu Sistem

9 Bir Dinozorun Anıları Mina Urgan YKY

10 Depremin Gösterdikleri Yaşar Nuri Öztürk Y. Boyut

Yeni çıkan

Altay Türklerinde Ölüm Jean-Paul Roux Kabalcı Yayınevi

Sırrı hálá tam anlamıyla çözülemeyen Türkler, Moğollar ve Tunguzlar'ın oluşturduğu Altay toplumlarının yaşayışları hakkında antropolojik bir çalışma. Ülkemizde 'Türklerin Tarihi', 'Türklerin ve Moğolları Eski Dini' gibi ayrıntılı çalışmaları yayımlanan Roux, bu kitabında 'ölüm' kavramı çerçevesinde Altay toplumlarına genel bir giriş yapıyor.

Not: Bu listeler D&R'ın İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Fethiye, Bodrum, Gaziantep, Mersin, Trabzon ve Samsun'daki toplam 28 mağazada yapılan satışlara göre hazırlanmıştır.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False