GeriGündem Kısıtlamada yakalandı, polise böyle yalvardı: Konsolosla konuştum...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısıtlamada yakalandı, polise böyle yalvardı: Konsolosla konuştum...

Düzce'de bir otomobil polis denetiminde durduruldu. Otomobilde sokağa çıkma kısıtlamasında uyuşturucuyla yakalanan 1'i kadın 2 kişi gözaltına alındı. Necati Can Yazıcı’ya 'ehliyetsiz araç kullanmak'tan 6 bin lira, 'sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal'den ise 3 bin 469 lira, Ceylan Sezgin’e ise 'sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal'den 3 bin 469 lira ceza kesildi. Otomobilin sahibi Osman Gel "Aracım bir daha bağlanırsa alamam. Konsolosla konuştum. 'Sana kağıt çıkaracağız. Sen de iğnelerini, testini yaptır. Pazartesi günü yurt dışına çık' dedi. Allah aşkına yalvarıyorum. Arabamı çekmeyin" dedi.

Düzce’de polis ekipleri, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle D-100 yolunda denetim yaptı. RZ 081 HY yabancı plakalı aracı durduran ekipler, sürücü Necati Can Yazıcı ve araçta bulunan Ceylan Sezgin’in kimliklerini kontrol ederek, arama yaptı. Araçta bir miktar uyuşturucu ele geçirildi. Necati Can Yazıcı’nın ise ehliyetinin olmadığı anlaşıldı. Bunun üzerine Necati Can Yazıcı’ya 'ehliyetsiz araç kullanmak'tan 6 bin lira, 'sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal'den ise 3 bin 469 lira, Ceylan Sezgin’e ise 'sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal'den 3 bin 469 lira ceza uygulandı. Şüpheliler, emniyete götürüldü.

Kısıtlamada yakalandı, polise böyle yalvardı: Konsolosla konuştum...

"ALLAH AŞKINA YALVARIYORUM"

Otomobilin sahibi Osman Gel ise uygulama noktasına gelerek, polis ekiplerinin aracını otoparka çekmemesi için uzun süre görüşme yaptı. Polisin tüm uyarılarına rağmen Gel, "Aracım bir daha bağlanırsa alamam. Bu arada işlerimi halledemedim. Konsolosla konuştum. 'Sana kağıt çıkaracağız. Sen de iğnelerini, testini yaptır. Pazartesi günü yurt dışına çık' dedi. Allah aşkına yalvarıyorum. Arabamı çekmeyin" dedi.

İçinde uyuşturucu ele geçirilen otomobil, otoparka çekildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kısıtlamada yakalandı, polise böyle yalvardı: Konsolosla konuştum...

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False