GeriGündem Kısa kısa...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Abone Olgoogle-news

Berkay'dan Volume 2 geliyor

Moğollar Grubu'nun üyesi Cahit Berkay, uzun metrajlı film müziklerini topladığı ‘‘Volume 1’’ adlı çalışmasından sonra, ikinci bir albümün hazırlığı içine girdi. Bugüne kadar 142 uzun metraj ve 55 dizi film için müzik yaptığını söyleyen sanatçı, bu eserlerini yeni bir çalışmada bir araya getirmek istiyor.

Sinan'dan yakın markaj

Fantazi müziğin tanınmış ismi Sinan Özen, Kanal D'nin yılbaşı çekimlerinde karşılaştığı ‘‘Sabah Şekerleri’’nin güzel sunucusu Özlem Yıldız'ı çekimler boyunca yakın markaja aldı. Elinde kamerayla dolaşan Özlem Yıldız'ı görünce fırsatı değerlendirip yanına giden Özen, Özlem'e kendisini öptürdükten sonra uzun uzun sohbet etti. Hayli neşeli olduğu gözlenen Sinan Özen, Yıldız'ı, partneri Harun Özakıncı'ya yaklaştırmamak için de bütün yolları denedi.

Bendeniz mahkeme yolunda

Ev sahibesi Selma Şenlik tarafından icraya verilen ‘‘Bendeniz’’ Deniz Çelik, üç aylık kira borcu olan 3000 doları ödemediği ve mal beyanında bulunmadığı gerekçesiyle mahkemelik oldu. Selma Şenlik, Sarıyer İcra Müdürlüğü'ne avukatı Hasan Basri Şen aracılığıyla başvurarak pop yıldızını mahkemeye verdi.False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle