Kısa kısa...

Bir çete daha çökertildi

Spiker sevgilisi Rana Elik'e otomobil almak için gittiği Maslak'taki galeride kurşun yağmuruna tutulan ‘Sarıyerli Fethi’ Fethi Müftüoğlu'nun öldürülmesi olayına karışan Muammer Hacısüleymanoğlu ile Şeref Keleş'in davasının görüldüğü İstanbul Adliyesi'nde terör estiren organize suç örgütü elebaşılarından Bayram Ali Hacısüleymanoğlu ile 8 adamı operasyonla yakalandı. 9 sanık İstanbul DGM'ye sevk edildi.

Taksi durağına pompalı ateşi

ANTALYA Konyaaltı Caddesi'ndeki bir taksi durağına pompalı tüfekle ateş açıldı. Abdullah Kandemir'in pompalı tüfekle ateş açtığı sırada taksi durağında bulunan Celal Yılmaz adlı taksici yaralandı. Kurşun yağdıran Kandemir'le şoför Yılmaz arasında alacak meselesi bulunduğu bildirildi. Yaralanan Yılmaz hastanede tedavi altına alındı. Kaçan Kandemir ve olay sırasında bindiği taksiyi kullanan Rasim Sarı, polise teslim oldular. Soruşturmaya sürüyor.

Zincirleme kaza 7 kişi yaralandı

KAYSERİ'de Erkilet Bulvarı üzerinde saat 10.30 sıralarında zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada Leyla Şafak (28), Selahattin Şafak (30), sürücü Sadettin Şafak (28) ile diğer otomobildeki Filiz Erciyes (20), Sebahattin Erciyes (19), Selehattin Erciyes (7) ve sürücü Alaattin Erciyes yaralandı. Otomobile sıkışan Erciyes itfaiyenin 30 dakika süren çalışması sonucu araçtan çıkartılabildi.

Zevk için dükkân kurşunladılar

KAYSERİ'de, bir eczane ve bir kırtasiyeci dükkânını kurşunlayan 38 yaşındaki Mustafa Akyüz ve 18 yaşındaki Taylan Kesler yakalandı. İstasyon Caddesi Fazlıoğlu İş Merkezi'ndeki Mustafa Saçmacıoğlu'na ait Defne Eczanesi ve Tuncayto Özkan'a ait Beşyol Kitap Kırtasiye dükkânını geçen cuma gece yarısı pompalı tüfekle kurşunlayan 2 sanık, çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Sanıklar, ateşi ‘zevk’ amacıyla açtıklarını öne sürdü.Haberle ilgili daha fazlası: