GeriGündem Kırklareli Valisi'nin ardından İl Sağlık Müdürü'nde de Corona  Virüs çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırklareli Valisi'nin ardından İl Sağlık Müdürü'nde de Corona  Virüs çıktı

Kırklareli Valisi Osman Bilgin'in Corona Virüse yakalandığını duyurmasının ardından Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit'in de Corona Virüs testinin pozitif çıktığı ve kendisini izolasyona aldığı öğrenildi.

Kırklareli'de dün Vali Osman Bilgin'in Corona Virüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Valilikten, "Valimiz Sayın Osman Bilgin, 14 gün süre ile Vali Konağı'nda izole altına alınmıştır ve izole süresince Vali Konağı'ndan fiili olarak Valilik görevini yürütecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" açıklaması yapılmıştı.

Vali Bilgin'in ardından Corona Virüs testi yaptıran Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Çiğdem Cerit'in de testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Kırklareli Devlet Hastanesi'ndeki kontrolün ardından Cerit'in kendisini 14 gün boyunca izolasyona aldığı öğrenildi.

Öte yandan Vali Bilgin ile temasta bulunan kurum müdürlerinin de Corona Virüs testi yaptırdığı ve sonuçlarının beklendiği ifade edildi.

BAŞKAN KESİMOĞLU'NUN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ise Corona Virüs testinin negatif çıktığını belirtti. Kesimoğlu, "Bugün yapılan Covit-19 testimin negatif sonuçlandığını mutlulukla bildirmek istiyorum. Mesaj atan, arayan, dua eden herkese şükranlarımı sunuyorum. Başta Kırklareli Valimiz Sayın Osman Bilgin olmak üzere ilimizde, ülkemizde ve dünyada tedavi gören tüm hastalara şifa diliyorum" dedi.

Kırklareli Valisinin ardından İl Sağlık Müdüründe de Corona  Virüs çıktı

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle