GeriGündem Kim kimden niçin nefret edİyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kim kimden niçin nefret edİyor?

Zirveye ulaşma savaşı verenler birbirlerini karalamaktan hiç çekinmiyorlar. Ödül gecelerinde sergilenen dostluk ve sevgi gösterilerine kanmamak gerek. Yani... Hollywood'unda bizden bir farkı yok!

Eski dostlar

Hollywood'un genç aktörleri arasında ‘‘asi genç''ler olarak tanınan Nicolas Cage ve Sean Penn, bir zamanlar kader arkadaşıydılar. Fakat şöhret tutkusu bu dostluğu da sona erdirdi. Sean Penn, can dostunun arkasından ‘‘Nicolas artık sadece para kazanmaya bakıyor. O gerçek bir aktör değil'' diye konuştu.

Nicolas Page, arkadaşının bu sözlerini öğrenince çok öfkelendi. ‘‘Sean bir gün önce evime gelip soframa konuk oldu. Ertesi gün de beni sırtımdan bıçakladı'' dedi. Eski dostlar artık birbirlerini gördükleri zaman yol değiştiriyorlar.

Kadın savaşları

Sharon Stone, Jennifer Lopez ve Gwyneth Paltrow... Dünya, onların güzelliğine hayran. Arlarındaki çekişme ise yayın organlarına malzeme oluyor. Her şey, Jennifer Lopez'in Gwyneth Paltrow'un oyunculuğu hakkında ileri geri konuşmasıyla başladı. Jennifer Lopez'e göre, Gwyneth Paltrow'un oyunculuğu sıfırdı.

Genç sanatçı, Brad Pitt ile yaşadığı aşk sayesinde zirveye yükselmişti.Bu arada Gwyneth Paltrow da boş durmadı. Bir televizyon programında Sharon Stone'un sosyal yardım meleği kimliğine bürünmesiyle alay etti. Sharon Stone, genç meslektaşının bu davranışına çok kızmıştı. Gazetecilere ‘‘Gwyneth Paltrow'un beynine kan gitmediği için kafası çalışmıyor‘‘ dedi.

Ekranda ağız kavgası

Oprah Winfrey, Amerikan televizyonunun en ünlü talk-showcularından biri. Geceleri geç saatlerde program yapan ve Amerika'nın en ünlü erkek talk-showcusu sayılan David Letterman ile Oprah Winfrey'in yıldızları bir türlü barışmıyor. Oprah Winfrey'e sorarsanız, David Letterman'ın fıkraları bir uçak kazası kadar komik... İki talk-show ustası, yaklaşık dört yıldan beri dargınlar.

Silahları konuşturanlar

Ünlü aktör Charlton Heston, Ulusal Silah Derneği'nin başkanı. ABD'de bir süreden beri devam eden silah yasağı kanun tasarısı tartışmalarında Charlton Heston, ağırlığını koyarak silah kontrolüne karşı çıktı. Ünlü aktör Tom Selleck de Charlton Heston'u destekliyordu. Ancak Barbra Streisand, silahların kontrolünü sağlamak amacıyla bir film çevirince, Charlton Heston ile Barbra Streisand birbirlerinden nefret etmeye başladılar. Tom Selleck de Barbra Streisand'ın kara listesine girmişti.

‘‘Çakal'' serüveni

Richard Gere ile Bruce Willis birbirlerinden nefret ettiklerini ayrı ayrı açıkladılar. ‘‘Çakal‘‘ filminde baş rolleri paylaşan iki aktör; birbirini rol çalmakla suçladı. Bruce Willis, Richard Gere'nin öğle uykusu, Budist ibadeti, telefon konuşmaları gibi bahanelerle filmin çekimlerini aksattığını ileri sürdü. Richard Gere de Bruce Willis'in yeteneksiz ve ukala biri olduğunu iddia etti

Bire karşı iki

Hollywood'da parti vermeye hazırlanan herkese şu uyarıda bulunmak adet oldu: ‘‘Kathleen Turner'i partiye çağıracaksan, Burt Reynolds gelmesin‘‘.

Kathleen Turner ile bir film çeviren Burt Reynolds, çekimlerden sonra rol arkadaşı hakkında ileri geri konuşunca, birbirlerine düşman oldular.

Kathleen Turner, Burt Reynolds ile karşılaştığı zaman kendini kaybedip bağırmaya çağırmaya başlıyor. Kathleen Turner'in sevgili arkadaşı Joan Rivers da Burt Reynolds için ‘‘O korkağın teki; peruksuz dolaşmayı göze alamıyor. Yaşlandığını, çirkinleştiğini kabul etmek cesaret işidir.''

Müzik dünyasından

Madonna, Whitney Houston ve Janet Jackson müzik dünyasının dev sanatçıları olduklarını unutup birbirlerinin aleyhinde yakışıksız sözler sarfediyorlar. Madonna, ‘‘Ben Whitney'e zerre kadar değer vermiyorum‘‘ diyor. Whitney Houston da Madonna'yı iğrenç bulduğunu itiraf ediyor.

Bu arada Janet Jackson da, Whitney Houston'un çapkınlığıyla ün salan kocası Bobby Brown'u kolayca elde edebileceğini söyleyerek yeni bir nefret kampanyası başlattı. Whitney Houston, Janet Jackson'un çekim haklarını satın almak istediği Dorothy Dandridge senaryosunu satın alıp, filmin çekimlerine başlayınca iki rakip arasındaki düşmanlık iyice kızıştı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle