GeriGündem Jet sosyetede şüpheli ölüm
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jet sosyetede şüpheli ölüm

Jean-Claude van Damme'ın eski karısı ‘‘kara dul’’ mu

Aksiyon filmlerinin ünlü yıldızı Jean-Claude van Damme'ın eski karısı Darcy LaPier'in başı fena halde dertte. LaPier, Malibu polisi tarafından eşini öldürmekten aranıyor.

Eski bir güzellik kraliçesi olan 35 yaşındaki Darcy LaPierin Jean-Claude van Damme'dan ayrıldıktan sonra evlendiği milyarder işadamı Mark Hughes'u öldürdüğü iddia ediliyor. İddianın sahibi ise, 44 yaşında esrarengiz bir biçimde ölen Mark Hughes'un eski karısı. Sekiz yaşındaki oğlunun miras hakkını savunmak için harekete geçen eski eş, LaPier'in daha önce de iki kez dul kaldığına dikkat çekerek ‘‘Mark Hughes'un cinayete kurban gittiğini’’ ileri sürüyor. Bu nedenle Malibu polisi, Darçy LaPier'in peşine düştü.

Dünyaca ünlü ‘‘Herbalife’’ ürünlerinin sahibi olan Mark Hughes, LaPier'le evlendikten iki yıl sonra, eğlenceden döndüğü bir gecenin sabahında yatağında ölü bulunmuştu. Hughes'un aşırı dozda alkol ve antidepresan karışımı nedeniyle öldüğü açıklanmıştı.

Mark Hughes'in ani ölümü, jet sosyetede şüpheyle karşılanmış ve hiçbir ruhsal sağlık sorunu olmayan, tam tersine neşesiyle çevresine hayat veren bir adamın niçin bu kadar çok antidepsan ilaç aldığı sorusu ortaya atılmıştı. Bazıları, ‘‘Bu kadar zengin ve güzel bir karısı olan bir erkeğin bu kadar çok ilaç ve alkol alması, hiç de normal değil’’ demişti. Mark Hughes'un hayatında hiç psikiyatra gitmediği de belirlenmişti.

Bu arada Darcy LaPier'in hálá kocasının yasını tuttuğu ve Hughes'un ayakkabılarını, son kez oturduğu sallanan koltuğun önünden kaldırmadığı belirtiliyor

Çocukları var

Jean-Claude van Damme'nen 1992'de tanışan ve 1994'te evlenen Darcy LaPier, daha önce başkasıyla evliydi. Van Damme'dan çocuğu olan LaPier, 1997'de kendi isteğiyle ayrıldı.

Yatağında ölü bulundu

Mark Hughes, ünlü Herbalife ürünlerinin sahibiydi. Jet sosyetenin göz kamaştıran dulu LaPier'le evlendikten 2 yıl sonra yatağında ölü bulundu. Aşırı dozda alkol ve depresyon ilacı aldığı görüldü. 44 yaşındaki son derece hayat dolu ve başarılı işadamın neden bu kadar çok alkol ve ilaç aldığı çözülemedi.

False