GeriGündem İtfaiye de tamirci de bulamadı! Sadece seyir halinde görünüyor...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İtfaiye de tamirci de bulamadı! Sadece seyir halinde görünüyor...

İtfaiye de tamirci de bulamadı! Sadece seyir halinde görünüyor...
Abone Olgoogle-news

Bursa'da İzmir’e doğru otomobiliyle seyir halinde olan Koray Fırıncıoğulları (28), kaputtan yılan çıktığını görünce şaşkınlık yaşadı. Fırıncıoğulları’nın, yılanın çıkarılması için yardım istediği Karacabey İtfaiyesi ekipleri, otomobilin içinde yılanı bulamadı. İzmir’e geldiğinde otomobilinin motor arızası verdiğini fark eden Fırıncıoğulları, otomobilini tamirciye götürdü ancak yılan, yine bulunamadı. Olaydan 3 gün sonra Koray Fırıncıoğulları’nın babası Remzi Fırıncıoğulları, yılanın tekrar kaputtan çıktığını görünce, itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Ekiplerin, yılanı arama çalışmaları devam ediyor.

İzmir’den Bursa’ya bir yakınını ziyaret etmek için gelen Koray Fırıncıoğulları ve babası Remzi Fırıncıoğulları, İzmir’e dönmek için geçen pazartesi günü 34 MV 8901 plakalı otomobiliyle yola çıktı. Fırıncıoğulları otomobiliyle seyir halindeyken, Karacabey ilçesine geldiğinde kaputtan yılan çıktığını gördü. Yılanı gören Fırıncıoğulları, otomobilini yol kenarına çekince, yılan tekrar kaputa girdi. Bunun üzerine Fırıncıoğulları, Karacabey İtfaiyesi’ne giderek, durumu bildirdi. İtfaiye ekipleri, otomobilde yaptığı aramada yılanı bulamadı. Fırıncıoğulları, yılanın yolda otomobilinden düştüğünü varsayarak, İzmir’e doğru tekrar yola çıktı.

İtfaiye de tamirci de bulamadı Sadece seyir halinde görünüyor...

Koray Fırıncıoğulları, Manisa’ya geldiğinde yılanın tekrar kaputtan çıktığını gördü. Otomobili yolun kenarına çeken Fırıncıoğulları, otomobilin motor kısmında bir arama daha yapmasına rağmen, yılanı bulamadı. Daha sonra yoluna devam eden Koray Fırıncıoğulları, İzmir’e geldiğinde otomobilin motor arızası verdiğini fark etti. Fırıncıoğulları, otomobilini dün tamirciye götürdü. Tamircinin otomobilde yaptığı incelemede vals bağlantısının koptuğu belirlendi. Ancak yılan, yine bulunamadı.
İtfaiye de tamirci de bulamadı Sadece seyir halinde görünüyor...

Bugün sabah saatlerinde tekrar otomobiliyle yola çıkan Koray Fırıncıoğulları’nın babası Remzi Fırıncıoğulları, yılanın tekrar kaputtan çıktığını gördü. Otomobili durduran Remzi Fırıncıoğulları, Narlıdere İtfaiyesi’ne giderek, ekiplerden yardım istedi. İtfaiye ekipleri, yılanı bulabilmek için, çalışma başlattı.

YILANIN ÇIKTIĞI ANLAR KAMERADA

Öte yandan Koray Fırıncıoğulları, seyir halindeyken otomobilin kaputundan çıkan yılanı cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntülerde, kaputtan çıkan yılan bir süru bu şekilde yol aldığı görüldü.

O YILAN BULUNDU

Bursa'dan İzmir'e gelen Koray Fırıncıoğulları ve babasının bulunduğu otomobilin ön camına çıkan yılan şoka uğrattı. 3 gündür arabanın içinde dolanan ve yeri tespit edilemeyen yılan, bugün Torbalı'daki bir oto sanayi firmasında itfaiye görevlilerinin de uzun uğraşları sonucu çıkarıldı. İtfaiyenin aldığı yılanın, doğaya bırakılacağı bildirildi. Otomobil sahibi Koray Fırıncıoğulları, "Bursa'da komşularımız arabamıza yılan girdiğini söyledi. Biz görmediğimiz için inanmadık. Sonraki gün İzmir'e yola çıktık. Yolda sileceğin yanından kafasını çıkartıp bize baktığını gördüm. Hayvan severim fakat ilk defa yılan gördüğüm için ürktüm. Sağa çektik ve çıkmasını bekledik. Fakat geri kaçtı. Yola devam ettik, Karacabey'de itfaiye gittik, bulamadılar. Akhisar'a gelmeden camın kenarından yeniden çıktı ve tırmanmaya başladı. Kaçmasın diye durmadım, yukarı çıkmasını bekledim. Bizi görünce yine kaputun altına girdi. 5 dakika sonra arabada motor uyarısı geldi. İzmir'e gelince arabaya ilaç sıktım gider diye. Ama yine çare olmadı. Babam bugün Torbalı'ya gitti, orada işi vardı. Torbalı'da sanayide aracın altını açtılar, yılanı orada buldular. İtfaiye de oradaydı. 3 gündür arabada yaşıyordu yılan. Vals kablolarını koparmış sanırım. En sonunda çıkarmayı başardılar. Yılandan tiksinirim. Görünce panik yaptım" dedi.  Koray Fırıncıoğulları'nın babası Remzi Fırıncıoğulları ise, yılan çıkarıldığı için çok mutlu olduğunu, yaşadığı şok nedeniyle heyecandan titrediğini söyledi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle