İşte sizin seçiminiz

İşte sizin seçiminiz

Sezonun iki iddialı Türk filmi Kabadayı ile Beyaz Melek gişe yarışında kıyasıya kapıştı. www.hurriyet.com.tr okurlarına hangisi gişe şampiyonu olur diye sorduk. İşte sizin seçiminiz.

Haberin Devamı

KABADAYI'NIN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BEYAZ MELEK'İN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GİŞEDE SON DURUM

Sezonun iddialı iki Türk filmi gişe rekorlarını zorluyor. Her ikisi de görkemli oyuncu kadrosu ve konularıyla 1 milyondan fazla seyirciye ulaşan Kabadayı ile Beyaz Melek   arasındaki gişe yarışında ipi hangisinin göğüsleyeceği merak konusu.

www.hurriyet.com.tr okurlarına hangi filmi daha çok beğendiklerini sorduk. Anketimize katılanların yüzde 56.6'sı oyunu Kabadayı'dan , yüzde 22,6'sı ise Beyaz Melek'ten yana kullandı. Her iki filmi de beğenenlerin oranı yüzde 15.7. 

İşte anketin sonucu: 

İşte sizin seçiminiz

HER İKİSİ DE 1 MİLYONDAN FAZLA SEYİRCİYE ULAŞTI

Mahsun Kırmızıgül'ün ilk yönetmenlik denemesi olan Beyaz Melek, yoğun bir tanıtım kampanyasının ardından gösterime girdiğinde bir kaç hafta kapalı gişe oynadı.   
 
Ali Sürmeli, Arif Erkin, Bilge Zobu, Cihat Tamer, Cezmi Baskın, Deniz Oral, Emel Sayın, Erol Demiröz, Erol Günaydın, Gazanfer Özcan, Nejat Uygur, Suna Selen, Toron Karaca, Tomris Oğuzalp, Yıldız Kenter, Hüseyin Avni Danyal, Zeynep Tokuş, Sarp Apak, Fadik Sevin Atasoy, Yavuz Bingöl'den oluşan iddialı bir oyuncu kadrosunun rol aldığı film, 7 haftadır toplam 156 salonda gösterimde. Filmi geçen hafta sonu 75.499 kişi izledi. Beyaz Melek'in toplam izleyici sayısı 1 milyon 630 bin 781.

Şener Şen'in başrolünü üstlendiği Kabadayı, gösterime girdiği ilk haftadan itibaren Beyaz Melez'in gişedeki tahtını sallamaya başladı.

Haberin Devamı

Geçen hafta sonunu Beyaz Melek'in önünde kapatan Kabadayı'yı 28 ile 30 Aralık arasında  182 bin 771 kişi izledi. Filmin toplam izleyici sayısı ise 1 milyon 305 bin 540.

Ömer Vargı'nin hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği Kabadayı Şener Şen'in görkemli perfomansının yanısıra İsmail Hacıoğlu, Aslı Tandoğan, Kenan İmirzalıoğlu'ndan oluşan kodrosuyla da dikkat çekiyor.

Haberle ilgili daha fazlası: