GeriGündem İstanbul'un bu ilçelerinde yaşayanlar dikkat! 30 saatlik su kesintisi.. Hangi ilçelerde su kesintisi olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul'un bu ilçelerinde yaşayanlar dikkat! 30 saatlik su kesintisi.. Hangi ilçelerde su kesintisi olacak?

İstanbul'un bu ilçelerinde yaşayanlar dikkat! 30 saatlik su kesintisi.. Hangi ilçelerde su kesintisi olacak?

İstanbul'un bir çok ilçesinde alt yapı çalışmaları nedeniyle su kesintileri yaşanacak. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinin (İSKİ) Şahintepe-Esenyurt ana isale hattında yapacağı çalıma nedeniyle Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinin bazı mahallelerine 30 saat süreyle su verilemeyecek.

İSKİ'den yapılan açıklamaya göre Şahintepe-Esenyurt ana isale hattında zorunlu olarak deplase bağlantı çalışmaları yapılacak.

Çalışma nedeniyle Esenyurt'ta Saadetdere, Turgut Özal, Namık Kemal, Zafer, Akevler, Üçevler, Fatih, Talatpaşa, İnönü, İncirtepe, Yunus Emre Akşemsettin, Süleymaniye, Sultaniye, Yenikent, Balıkyolu, Ardıçlı, Esenkent, Aşık Veysel, Koza, Orhangazi, S. Eyyubi, Örnek, Çınar, Bağlarçeşme, Pınar, Mehter Çeşme, Mehmet Akif Ersoy ve Güzelyurt mahallelerinde kesinti olacak.

Başakşehir'de, Bahçeşehir 1. ve 2. Kısıma, Avcılar’da Yeşilkent mahallesine, Büyükçekmece'de Karaağaç mahallesine, Arnavutköy’de Hadımköy, Deliklikaya, Ömerli, Yassıören, Yeşilbayır’a, Çatalca’da ise Bahsayiş mahallelerine 05 Ocak 2021 Salı günü 21.00 ile 07 Ocak 2021 Perşembe günü 03.00 saatleri arasında 30 saat süreyle su verilemeyecek.

İSKİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Saygıdeğer Esenyurt-Başakşehir-Avcılar-Büyükçekmece-Arnavutköy-Çatalca İlçesi Sakinlerinin Dikkatine Duyuru hoparlörü

Şahintepe - Esenyurt ana isale hattında zorunlu deplase bağlantı çalışmaları yapılacağından 5 Ocak 2021 Salı günü 21.00 ile 7 Ocak 2021 Perşembe günü 03.00 saatleri +

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False