GeriGündem İstanbul'da metrobüs yolunda şaşırtan görüntü!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul'da metrobüs yolunda şaşırtan görüntü!

İstanbul'da metrobüs yolunda şaşırtan görüntü!

İstanbul'da hissedilen hava sıcaklığının 17 Temmuz'da 42 dereceyi bulmasıyla birlikte Haramidere'de metrobüs yolunda asfaltta bölüm bölüm erimeler meydana geldi.

Hissedilen hava sıcaklığının 42 dereceyi bulduğu İstanbul'da metrobüs yolları da etkilendi. Hergün yüzlerce metrobüsün durduğu Haramidere Metrobüs Durağı'ndaki 17 Temmuz'da asfaltta erimeler meydana geldi. Metrobüs durağını kullananlar asfaltın sıcaklık ve araçların ağırlığından dolayı erimiş olabileceğini belirtti.

İstanbulda metrobüs yolunda şaşırtan görüntü

Metrobüslerin yoldaki durum nedeniyle yolculuk sırasında sarsıldığını da belirten Hamit Turan, "Metrobüsler çok kalabalık, ağrılıkta eklenince bu şekilde aşınmalar oluyor" dedi.
İstanbulda metrobüs yolunda şaşırtan görüntü

İşe gitmek için Haramidere Metrobüs Durağı'nı kullanan Yaşar Çetinkaya ise "Asfalt erimiş olduğu ve ziftin dışarı çıktığı gözle bakınca bile belli oluyor. Çünkü yolun o kısmı baya siyahlaşmış durumda" diye konuştu. Yusuf Toptamış da, "Asfalt sıcaklık ve ağırlıktan kaynaklı aşınmış durumda. Diğer şehirlerde olan sıcaklıklara göre buranın böyle olması anormal bir durum" dedi.İstanbulda metrobüs yolunda şaşırtan görüntü

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False