İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı? MGM duyurdu!

İstanbulda kar ne zaman yağacak Kar yağacak mı MGM duyurdu

Yurtta soğuk havalar etkisini arttırırken kar haberleri de gelmeye başladı. Yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışlarının ardından İstanbul'da yaşayan vatandaşlar son değerlendirmelere göre Meteoroloji'nin kar açıklamalarını merak etmeye başladı. MGM, İstanbul'da yağ yağışı ile ilgili merak edilen bilgileri paylaştı. Peki, İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı? İşte, İstanbul'da kar yağışı ile ilgili bilgiler.

Haberin Devamı

İstanbul'da kar ne zaman yağacak sorusu, soğuk havanın kendisini hissettirmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Mega Kentte yaşayan binlerce kişinin merakla araştırdığı sorular arasında yer alan İstanbul'da kar ne zaman yarayacak konusu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) tahminleri arasında da yer buldu. Peki, yakın zamanda İstanbul'da kar yağacak mı? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün İstanbul'da beklenen kar yağışı hakkında yayımladığı bilgiler

Birkaç gündür kendisini hissettiren soğuk havanın ardından Mega Kentte yaşayan vatandaşların gündemini oluşturan 'İstanbul'da kar ne zaman yağacak?' sorusu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yanıtlandı. MGM, İstanbul'da kar yağışının hafta sonu itibariyle karla karışık gerçekleşebileceğini tahminlerine ekledi.

Haberin Devamı

İstanbulda kar ne zaman yağacak Kar yağacak mı MGM duyurdu

İstanbulda kar ne zaman yağacak Kar yağacak mı MGM duyurdu

 

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 saatte ne oldu? (24.12.2019)İşte Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..