GeriGündem İstanbul'da iki ilçede dev operasyon! Araçlar didik didik arandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul'da iki ilçede dev operasyon! Araçlar didik didik arandı

İstanbul Beyoğlu ve Şişli'de geniş kapsamlı asayiş ve narkotik denetimi yapıldı. Taksim Meydanı'ndan çıkış yapan polis ekiplerine, havadan da polis helikopteri destek verdi. Durdurulan araçlar didik didik aranırken, kişilere de üst araması ve Genel Bilgi Toplama (GBT) yapıldı. Taksim Meydanı'nda toplu halde bekleyen polisleri görenler hemen telefonlarına sarıldı.

Beyoğlu ve Şişli'de geniş kapsamlı asayiş ve narkotik denetimi yapıldı. Denetime Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü Ekipleri, Motosikletli Polis Timleri, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Ekipleri katıldı. Denetime havadan da polis helikopteri destek verdi.

VATANDAŞLAR VE TURİSTLER TELEFONUNA SARILDI

Taksim Meydanı'nda toplu halde bekleyen polisleri görenler hemen telefonlarına sarıldı. Kimi fotoğraf çektirirken, kimi de arkadaşlarına canlı yayın yaptı. Taksim Meydanı'nda vatandaşların ve turistlerin şaşkın bakışları altında çıkan ekipler, Beyoğlu ve Şişli sokaklarında denetim yaptı. Halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için yapıldığı belirtilen denetimlere 300 personel katıldı. Durdurulan araçlar didik didik aranırken, kişilere de üst araması ve Genel Bilgi Toplama (GBT) yapıldı. Aramalara narkotik köpeği de katıldı. 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False