İsmail Küçükkaya neden yok, nerede? Koronavirüs şüphesi

İsmail Küçükkaya neden yok, nerede Koronavirüs şüphesi

İsmail Küçükkaya neden yok sorusu, hafta içi her sabah Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden sunucu hakkında bilgi almak isteyenlerin gündeminde yer aldı. Her sabah aynı saatte Çalar Saat isimli programla izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya, bugün yerine bir başka sunucuya bıraktı. Peki, İsmail Küçükkaya neden yok ve nerede? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

Haberin Devamı

Bu sabah yayına çıkmaması dolayısıyla bazı izleyiciler tarafından araştırılan isim olan İsmail Küçükkaya, durumu hakkında bilgi verdi. Covid-19 test sonucunu beklediğini ifade eden Küçükkaya, durumunu şu şekilde duyurdu; "Günaydın arkadaşlar; dün Covid 19 testi yaptırdım. Sonuç bugün çıkacak Tedbiren bu sabah yayına çıkmadım. Test sonucunu bekliyoruz. Sonucu bildireceğim. Teşekkürler."

 

İsmail Küçükkaya neden yok, nerede Koronavirüs şüphesi

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

İsmail Küçükkaya, 20 Ocak 1972'de Yunus ve Halise Küçükkaya'nın oğlu olarak Kütahya'nın Simav ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Simav'da tamamladı, ardından 1993'te Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. 2002'de ilk eşinden ayrılan Küçükkaya, 10 Temmuz 2016'da Öğretmen Eda Demirci ile evlendi. Ocak 2020'de, Küçükkaya ve Demirci anlaşmalı olarak boşandılar.