İSG sınav sonuçları açıklandı! İSG 2022 sonuçları sorgulama

Güncelleme Tarihi:

İSG sınav sonuçları açıklandı İSG 2022 sonuçları sorgulama
Oluşturulma Tarihi: Haziran 03, 2022 16:08

İSG sonuçları ile ilgili ÖSYM tarafından son dakika açıklaması yapıldı. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını bekliyorlardı. Peki, İSG sınav sonuçları nereden sorgulanır?

Haberin Devamı

İSG sınav sonuçları için açıklama yapıldı. 15 Mayıs tarihinde düzenlenen İSG’ye giren adaylar sınav sonuçlarını 03 Haziran 2022 tarihinde saat 16.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile sorgulayabiliyorlar. İşte İSG sınav sonuçları sorgulama ekranı

İSG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

15 Mayıs 2022 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına (2022-İSG/1) ait madde analizleri incelenmiş, cevap anahtarlarının kontrolleri tamamlanmış, itirazlar bilimsel açıdan değerlendirilmiş olup, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Testi Temel Soru Kitapçığında yer alan 11. sorunun iptal edilmesine, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Testi Temel Soru Kitapçığında yer alan 32. sorunun ”D” olarak girilmiş cevabının “E” olarak düzeltilmesine karar verilerek değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Haberin Devamı

Adaylar, sınav sonuçlarına 03 Haziran 2022 tarihinde saat 16.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir.

İSG SINAV SONUÇLARI SORGULAMA-TIKLAYINIZ

 

BAKMADAN GEÇME!