İrem'den kahreden haber! Düğünde dans ederken aniden yere yığıldı

Antalya'da ailesiyle gittiği düğünde dans ederken fenalaşıp yere yığılan 15 yaşındaki İrem Kaplan yaşamını yitirdi. Acılı anne Filiz Kaplan, "Ben sensiz ne yaparım, beni bırakıp, nerelere gittin" diye gözyaşı döktü. Kaplan'ın, daha önce kalp ameliyatı geçirdiği öğrenildi.

Haberin Devamı

Olay, dün akşam Muratpaşa ilçesinde bir düğün salonunda meydana geldi. Ailesiyle komşularının düğününe giden İrem Kaplan, sahneye çıkıp dans etmeye başladığı sırada aniden bayıldı. Kaplan'a ilk müdahaleyi düğün salonunda bulunanlar yaparken, sağlık ekiplerine bilgi verildi. Kısa sürede gelen ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan İrem Kaplan, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Hastaneden alınan Kaplan'ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İremden kahreden haber Düğünde dans ederken aniden yere yığıldı
11'İNCİ SINIF ÖĞRENCİSİ

Anne Filiz Kaplan, kızının cenazesinin morgdan alınması sırasında gözyaşı döktü. Kaplan, "Ben sensiz ne yaparım, beni bırakıp, nerelere gittin" dedi.

Daha önce kalbinden ameliyat geçirdiği belirtilen İrem'in başarılı bir öğrenci olduğu ve 11'inci sınıfa geçtiği öğrenildi. Kaplan'ın cenazesi, toprağa verilmek üzere Kırıkkale'ye gönderildi.

İremden kahreden haber Düğünde dans ederken aniden yere yığıldı

Haberle ilgili daha fazlası: