GeriGündem iPod’unuza güç katın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPod’unuza güç katın

iPod’unuza güç katın
refid:6433633 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Multimedya hoparlörlerin ödüllü üreticisi Logitech, iPod'larda kullanılan, en iyi sese sahip, en güçlü ve en komple hoparlör sistemi Logitech AudioStation.'ı pazara sundu. AudioStation, AM/FM Radyosu, Dokunmatik Kontrol Tuşları ve Gelişmiş Uzaktan Kumandası ile üstün bir müzik keyfi sunuyor.

Bu üstün stereo sistem, berrak ses kaliltesi ve en yüksek perdedeki basvetiz tonlara kadar sağladığı muhteşem ses ile evin her odasında konser salonuna dönüştürmekte. Oldukça kompakt olan tasarımıyla (40.6 cm uzunluk, 10.8 cm derinlik, 18.4 cm yükseklik) AudioStation hoparlörleri küçük bir masa, bir kitap rafı ve hatta bir komodinin üzerine bile kullanmak mümkün.. Sayısal AM/FM radyosu ile, hoparlörler, oturma odalarındaki geleneksel stereo sistemlerin yerini almakta ve aynı zamanda çalışma ve yatak odaları için mükemmel çözümler oluşturmakta.

 

Etkileyici ses performansının yanı sıra, AudioStation sisteminin tasarımı da aynı ölçüde dikkat çekici. Zarif tek parça siyah cilalı sistem ve çıkartılabilen ızgara şeklinde kumaş kapakları her odanın dekorasyonu ile uyum sağlamakta. Sistem üzerinde herhangi bir tuş ya da düğme bulunmayışı - ön panel üzerindeki bütün kontroller dokunmatik oluşu - hoparlörlere pürüzsüz bir görüntü vermekte, açıldığında, küçük LED'ler dokunmatik kontrolleri yumuşak beyaz bir ışıkla aydınlatmak.. Sistemin açma ve kapama, ses azaltma yükseltme, radyo istasyonu seçimi ve girişi iPod'dan başka bir ses kaynağına aktarma düğmeleri özel olarak tasarlanmış yumuşak tuşlardan oluşmakta.  

 

Logitech AudioStation hoparlör sisteminin kontrol panelinin üzerinde radyo istasyon kanalları, zaman gibi bilgileri ya da ses spektrum analizini gösteren geniş bir LCD ekran yeralıyor.LCD ekran aynı zamanda Radyo Veri Sistemini (RDS) kullanarak RDS'i destekleyen FM istasyonlarından alınan bilgilerini de görüntülenmesini sağlıyor.

 

Tam bir kontrol sağlamak üzere, AudioStation hoparlör sistemi, kontrol panelinde bulunan kontrollerin aynılarını ve yanı sıra menü tuşu, zaman ayarlı kapanma ve sistemin stereo ses etki alanını genişleten ve hoparlörlerin sesini olduğundan daha da öteye taşıyan 3D stereo modunu açma kapama tuşlarını içeren gelişmiş bir uzaktan kumandaya sahip. Menü tuşunu kullanarak bas ve tiz seviyeler bağımsız olarak ayarlanabilmekte, ekran parlaklığı değiştirilebilmekte ve AudioStation sistemine bağlı konumda iken iPod'un arka aydınlatması açılıp kapatılabilmekte. iPod, Universal Dock konnektörü kullanılarak bağlandığında, AudioStation hoparlör sistemi eş zamanlı olarak iPod'dan gelen müziği çalabilmekte ve pillerini şarj edebilmekte. AudioStation aynı zamanda diğer MP3 çalarlar ve başka ses cihazlarına bağlanabilen 3.5 mm girdi özelliği de taşıyor.

 

Logitech AudioStation.satış fiyatı 135 $ + KDV.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle